Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nyíregyházán hol lehet ismerke...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyíregyházán hol lehet ismerkedni lányokkal? Főleg az egyetem környékén?

Figyelt kérdés
Elkezdtem az életem Nyíregyházán , de még új vagyok és semmit és senkit nem ismerek ott. Mivel még elég hideg van nem nagyon vannak az utcákon csajok :D Kivéve akinek barátja van, milyen már ez? xd Tanácsok, hol ismerkedhetek az egyetem környékén? :) valaki , akárki 22/f

2017. jan. 20. 21:54
 1/5 anonim válasza:
100%
na látod ez engem is érdekelne :D 22/f
2017. jan. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na jó akkor két fiatal ember keres olyan helyet ahol lányokkal lehet ismerkedni :D
2017. jan. 20. 23:07
 3/5 anonim ***** válasza:
18%
index cafe vagy gyertek át hozzám én is ott lakok. 24/
2017. jan. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
18%
Jaj szegénykém a hidegben fázik és magányos. :( Az én puncim viszont jó meleg! Írj ha érdekellek. 25 l
2017. jan. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ebből gruppen lesz xd
2017. jan. 21. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!