Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van olyan lány aki nem fél...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki nem fél meg ismerkedni?

Figyelt kérdés
Létezik olyan lány aki nem fél meg ismerkedni csak úgy az utcán vagy az interneten? Az egy dolog hogy buliban isztok fel vagytok oldódva és jobban meg nyíltok mint ha nem innátok.. és nem csak a fiúknak kell kezdeményezni ugye lányok? Vagy elvárjátok?

2017. jan. 21. 08:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Jelentkezem:D kivéve, hogy szeretem, ha a pasi vezet és irányít
2017. jan. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát én épp buliban nem ismerkednék szívesen, igaz nem is nagyon szeretem ezeket a tipikus diszkokat. Utcán és neten általában szóba szoktam állni a emberekkel, kivéve ha valami miatt már ránézésre is taszít, az ilyen embereket kerülöm.

Ami a kezdeményezést illeti, én szeretem ha a fiúk jönnek oda:D

2017. jan. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!