Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti mit szólnátok hozzá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szólnátok hozzá ha egyészrevennétek, hogy egy helyes srác folyton követ titeket?

Figyelt kérdés
Mondjuk tobbszor is lattatok volna ugyan ott, folyton arra jar bizonyos napokon amikor ti is es eszrevettetek, hogy nezni szokott titeket? De azt is eszrevennetek hogy amugy tok helyes meg jol is oltozkodik de nem lenne ez creepy? Mit gondolnatok? Vagy mit tennetek? :D
2017. febr. 26. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolnám hogy belém van zúgva. De mivel helyes ezért örülnék és megpróbálnám jobban megismerni.:)
2017. febr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat nem vennem kovetesnek hanem inkabb csak veletlennek mert mondjuk meg vannak a szokasai hogy hol van azon a napon hanykor. A nezest azt meg nemtom sokan nezik a masik embert bar eleg idegesito tud lenni.
2017. febr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gondolnám ijesztőnek ha mondjuk nem húsz évvel idősebb nálam és az én korosztályom.

Valószínűleg egy idő után oda mennék hozzá, hogy mi a jó istenért bámul mindig.

De néhány lánynak lehet nem tetszene, ha később sem mernél oda menni beszélgetni és csak várnád a csodát. Ha ezt bátortalanság miatt teszed, szerintem vegyél erőt magadon.

De őszintén megvallva, ez nagyon aranyos dolog, legalább is szerintem :)

17/L

2017. febr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Komolyan aranyos dolog ez??? Azthittem a legtobb lany zaklatasnak venne az ilyet es inkabb megharagudna ha "eszrevenne". Persze elobb utobb szeretne lepni az illeto csak nem szeretne elrontani ezert hezital meg. Es nem 20 evvel idosebb :)
2017. febr. 26. 22:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem tetszene :D

L

2017. febr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy lany se venne zaklatasnak

Levagna h tetszel neki csakhat utana meg kell tenji az elso lepest

2017. febr. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Valószínűleg észre se vennélek, vagy ha igen azt hinném, hogy errefelé laksz, dolgozol, stb. Viszont ha bámulsz is, meg túl sok helyen vagy ott akkor paráznék, hogy meg akarsz erőszakolni vagy eladni a szerveimet meg ilyenek "ártalmatlan" dolgok. Én ezt nem venném konkrét zaklatásnak, de félnék tőled rendesen. Inkább szólj a lányhoz, mert én azt venném le, hogy valami nem oké veled.
2017. febr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!