Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti a helyemben mit tennétek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a helyemben mit tennétek?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy fiúval (előző kapcsolata nem régen ért véget), kicsit nyomul rám, de egyébként szeret nagyon velem lenni azt mondja. Lefeküdni is szeretne velem de nekem ez kapcsolaton kívül nem fér bele (amit ő meg is ért elvileg). A szüleivel már találkoztam és bemutatott nekik mert úgy alakult, hogy el kellett menni hozzájuk. Úgy vettem észre annyira nem vagyok szimpatikus nekik és mindenki úgymond átnéz rajtam. Nem tudom ilyenkor mit kéne tennem.. rendesen nem mutatkoztam be és nem mondtam magamról különösebben semmit, nem vittem nekik ajàndékot, szerintem ha együtt lennénk max akkor kéne vagy nem tudom. Mit gondoltok erről?

Gondolom azért sem viszonyulnak hozzám máshogy mert nem értik ilyen hamar minek jön már egy másik lány a képbe, meg lehet vártak volna komolyabb bemutatkozást esetleg valami ajándékot. (Már 2x voltam náluk de egyik sem volt tervezett csak mindig ott kötünk ki)

A srác lehetséges ha több időt töltünk együtt és egyre jobban kedvel, de nyomul is amit max azt nem hagyom, hogy szexeljünk akkor pár hónap mulva van esély a kapcsolatra? Amúgy látom fontos vagyok neki egyre jobban, és randizgatunk ismerkedünk jelenleg csak nyomul is közben. Ha megérti a félelmeimet és szimpatikusabb leszek neki (meg elvileg bejövök azért neki), akkor lesz ebből kapcsolat? Szoktam mondani és célozgatni rá, hogy nekem benne minden tetszik (hiába alapból nem ilyen az ideálom minden megfogott benbe), de ő ezt ugye teljes mértèkben így nem tudja viszonozni. Én 19 ő 21 éves (suli és egyebek miatt mindketten otthon élünk)



2017. márc. 11. 12:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Van elég sok dolog amiről megkérdez pl magàval kapcsoltban, hogy én ahoz hogyan viszonyulok/viszonyulnék és meglepődik a válaszomon, szimpatikusabb neki mert pèldául volt barátnője mindenen problémázott stb.
2017. márc. 11. 12:15
 2/3 anonim ***** válasza:

NAgyon a szexre hajt. Már rögtön erről beszél.ez tapintatlanság is,mit akarsz tőle????? Legyen már benned egy kis büszkeség. Az ilyen ember képes párkapcsolatba is bele menni,csak hogy végre szexeljen.

Én otthagynám,minél hamarabb

2017. márc. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgyse fogja otthagyni. Ha egy nő valami hülyeséget a fejébe vesz, akkor arról te nem fogod lebeszélni...
2017. márc. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!