Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kellene beszélgetést...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene beszélgetést kezdeményeznem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki nagyon tetszik. Néha rajtakapom, hogy engem néz, de olyankor mindig kb. 2 másodpercig nézek a szemébe és elkapom a tekintetem meg tarkóig vörösödök (tudom, extarszar vagyok). Sokszor próbáltam rábeszélni magam, hogy beszéljek vele, vagy legalább a szemkontaktust fenntartsam, de nem merek. Pedig alapjában véve nem vagyok szégyenlős, sőt. Csak ilyen téren vagyok esetlen, vagy nem tudom.

A másik gond meg az, hogy van egy osztálytársam, akiről azt gondolom, hogy neki is tetszik a fiú, mert ha a folyosón meglátjuk, mindig tekergeti a nyakát, pirulgat. Ő viszont, hát, eléggé másik fajta lány, olyan, aki másoknak olyanokat ír hogy "majd egy év múlva azt szeretném ha te vennéd el a szűzességem" stb. Ő az osztály ribije vagymi, mindig üvöltik utána, hogy "Az a segg" stb, ő meg még bóknak veszi. Hányinger.

Na de na, a kérdésre visszatérve, hogyan kellene kezdeményeznem? Nem nagyon tudok közös témákat a "szia, mizu?" beszélgetések meg már alapból halálra vannak ítélve. Szóval? :/



2017. ápr. 7. 15:12
 1/4 anonim válasza:

Hány évesek vagytok és menyire ismered? Vagyis úgy értem hogy legalább tudod ki az és tudsz is róla egy pár dolgot vagy még azt se tudod hogy ki az csak egy vadidegen a sulibol?

De amúgy nekem elég rossz a kiejtésem mert beszédhibás vagyok és én is így vagyok vele hogy nehezen merek odamenni egy lányhoz és inkább facebookon szoktam kezdeményezni mert ott ugy vagyok vele hogy ugyse hallja a hangom és még időm is van gondolkozni, de ez lehet hoghy egy rossz szokás, de ha nagyon szégyenlős vagy és ismered egy kicsit is a fiut akkor megpróbálhatsz ráírni...16/F


Deee ha élőben akarsz vele beszélni akkor olyankor kapd el amikor látod hogy nem siett például suli után ,,véletlenül,, összefutottok és elkezdesz vele beszélni de ne akkor kapd el amikor siett mondjuk a folyoson a szünet végén mert lehet siett meg anyira nem is tudsz vele beszélni...keres valami nyugis helyet, nyugis pillanatot


Ha nagyon szégyenlős vagy akkor próbáld felfogni úgy a dolgot hogy nem egy pasival beszélsz aki tetszik neked hanem úgy mintha egy nagyon régi csaj barátoddal beszélnél

2017. ápr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :D

Beszélgetnék én vele, csak kb. fogalmam sincs, hogy miről. :/

2017. ápr. 8. 12:00
 3/4 anonim válasza:
De hány évesek vagytok és menyire ismered????
2017. ápr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
13-14 évesek vagyunk, és ismerem olyan haverszinten, de nem vagyunk legjobb barátok vagy valami.
2017. ápr. 8. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!