Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ebben a szörnyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a szörnyen nehéz helyzetben?

Figyelt kérdés

4 éve ismerjük egymást, mindketten 16 évesek vagyunk, egy gimibe járunk, csak ő egy osztállyal lentebb van. Jól elvoltunk még általánosban egymással, aztán itt a gimiben is minden jól indult, de egy időre nem is láttuk egymást valami miatt. Hiányzott próbáltam keresni a társaságát de nem jutottam vissza oda ahová elértem. Időközben beleszerettem, és ezt be is vallottam neki. De akkor volt barátja. Most már szakítottak, de egy évfolyamtársa is akar nála próbálkozni. Lehet hogy már össze is jöttek, de az is lehet hogy nem. El szeretném hívni randizni ha jó lesz az idő. Fagyizásra gondoltam. A legnagyobb probléma hogy nagyon kellemetlen úgy odamennem hozzá hogy már korábban szerelmet vallottam. Hogy mehetnék oda hozzá? Nem akarok leégni és nem akarom hogy megutáljon. A barátaim azt mondják hogy jóképű vagyok és ezt a lány is mondta korábban. Alapjában vicces típus vagyok. De még sem merek odamenni hozzá. Bárki leszólítok ezzel nincs baj csak ő olyan elérhetetlennek tűnik számomra. Hogy hívjam el?


Köszönöm hogy végig olvastad!



2017. máj. 3. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Leirtam a valaszt csak nem tudtam elkuldeni mert eltunt a ,,valasz elkuldese" szoveg.Ha erdekel mit irtam ird meg privatba a fb elerhetosegedet es elkuldom a sreen shotokat,mert lefotoztam. :)
2017. máj. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menjetek el fagyizni vagy valami hasonlo csak baratilag,es nezd meg milyen ,,jeleket" kuld feled.Pl.Ha beszelgettek feled nez a labfeje,szemedbe nez-e stb.Ha igen akkor kozeledj hozza ugy,hogy erzekeltesd vele,hogy tobb mint barat!Ha nincsenek meg ezek a ,,jelek" akkor probald kiverni a fejedbol!Ez tudom milyen nehez,mert nekem olyan tetszik aki teljesen elerhetetlen es sokan mondjak,h felejtsen el,de nem tudom! Barhogy is alakul,sok sikert!En latok jovot a kapcsolatotoknak. ;) :D

15/L

2017. máj. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En vagyok az elso es a masodik is :'D mert kozben sikerult elkuldenem a valaszt.
2017. máj. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!