Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Találkoznátok vele ezek után?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoznátok vele ezek után? Barátilag?

Figyelt kérdés

Kezdjük azzal hogy 16/L vagyok (szűz). Majdnem egy év eltelt azóta, hogy szakítottunk a barátommal. Igazából nagyon boldogok voltunk, a távolság állt közénk. A lényeg, hogy most egy hónapja van barátnője, akivel 3 hét után lefeküdt (mindkettőjüknek az első alkalom volt). A szakításunk után barátok maradtunk, de nem találkoztunk azóta. Majdnem minden nap beszéltünk. Most meg lett a jogsija és találkozni akar velem, de nem tudom milyen célból. (Amúgy nagyon fáj, hogy lefeküdtek).

Ti találkoznátok vele a helyemben? Barátilag? Vagy akár össze is jönnétek vele újra, ha még szeretitek? Vagy továbbra is csak telefonon beszélnétek? Esetleg teljesen megszakítanátok a kapcsolatot vele?


Bocsi ha hosszú lett


2017. máj. 16. 18:26
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Nyilván úgy értettem, hogy összejönnétek e vele, ha ők szakítanak. De miért akar velem találkozni?
2017. máj. 16. 18:27
 2/16 anonim ***** válasza:
Talán a jogsija miatt úgy érzi, kinyílt számára a világ, és már tarthat 2 vasat is a tűzben. Egy helyben, egy pedig ott a közelben. Talán találkoznék vele, viszont nem vetném magam a karjaiba. Tehát óvatosan kezelném a helyzetet.
2017. máj. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Téged véletlenül nem Beatrixnak hívnak?
2017. máj. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ő teljesen elítéli a megcsalást, szóval ez szóba sem jöhet. És az egyéb olyan dolgokat is, amivel (meg)bánt egy nőt/lányt.
2017. máj. 16. 18:42
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem hívnak Beatrixnak. Látom valaki hasonló cipőben jár :D
2017. máj. 16. 18:42
 6/16 anonim ***** válasza:
Beatrix?
2017. máj. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem ne találkozzatok. :)
2017. máj. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A találkozás felsértené a régi sebeket és benned is erősítené a fájdalmat, kétségeket hiszen van barátnője akivel már lefeküdtek. Lehet mióta szakítottatok sokat változott. Lehet valami nem jó a másik kapcsolatában vagy hiányzol neki és a találkozással akar döntést hozni, hogy veled végleg lezárja e magában mint kapcsolat vagy a másik lányt hagyja ott érted. Mi innen nem igazán tudjuk ezt így megmondani, hiszen te ismered és még te magad sem tudod, hogy ő mit szeretne. Esetleg ha szeretnél vele mindenképp találkozni, vagy ő erőlteti akkor kérdezd meg miért lenne fontos neki veled találkoznia.
2017. máj. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem talalkoznek vele..ebben ket eshetoseg van. Talalkoztok baratilag elvagytok de neked csak szarabb kesz a tudat hogy mas lannyal van egyutt le is fekudtek stb. Vagy lehet o nem csak baratilag akar hanem abban bizik te naiv vagy es ujra talonba tehet magyaran kihasznal. Nos mindket esetbol te jossz ki szarul de szerintem az utobbira nagyobb esely van. Ha teged szeretne meg nem lenne masik baratnoje hanem tegex akarna visszakapni. Szerintem csak tobb vasat akar tartani a tuzben mert most mar meg tudja oldani kocsival. Szival neked sak rosszabb lenne mindrnkeppen, de szerintem irhatunk barmit ugy sem lehet az erzelmeknek parancsolni:D de meg kellene probalnod tovabb lepni hiszen o is megtette.
2017. máj. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Az a poén, hogy idén nyáron pont oda megyünk edzőtáborba, ahol ő lakik. (Egy balatoni város)

És kínos lenne, ha most nem találkoznék vele, de ott véletlenül összefutnánk vagy odajönne...

2017. máj. 18. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!