Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most érdeklem vagy sem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most érdeklem vagy sem?

Figyelt kérdés
A hétvégén találkoztam egy sráccal és ez volt az eddigi legjobb randim. Teljesen egyre járt az agyunk minden klappolt. Ugye a randi után beszélgettünk és szerinte is jó volt azonban a napokban észrevettem hogy alig ír vissza, elmondása szerint igyekszik nem neten élni az életét azért nincs fent sokat. Csak engem meg ez eléggé zavar, mert nem tudom mit gondoljak. Nem csak lerázni akar? Tegnap elhívtam de nem ért rá, persze nagyon sajnálja stb, csak én meg már egyre jobban elbizonytalanodok vele kapcsolatban.
2017. jún. 21. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ködösítek. Szerintem ez nagyon kétértelmű. Igenis vannak olyanok, akik nem a neten élik életüket (én se facezek minden nap), de az aggaszt engem, amit a vége felé írtál. Velem is pont így volt egy lány esetében, csak annyi különbséggel, hogy nálam nuku randi, és hogy én amikor ráírtam, akkor semleges, semmitmondó választ adott. Talán próbálj vele beszélni, mert már randiztatok - ez jó - és mondd el neki hogy ez zavar téged, szeretnél vele többet beszélni. Innen két lehetőség van: elfogadja, vagy elutasít, az utóbbi esetében keress egy olyan srácot, aki megérdemel téged.
2017. jún. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy zavar a dolog, és Félek hogy zavarom ezzel. De mondta hogy ez nem rám irányul egyszerűen csak volt ezzel rossz tapasztalata. Persze én ezt értem de nagyon zavar, mit csináljak?
2017. jún. 21. 23:26
 3/3 anonim válasza:

Kislány, ha egy pasi akar téged, akkor keresi a társaságod. Ő nem.

Konzekvencia?

Nem érdekled.

Sorry!

2017. jún. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!