Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Randin ha a lány kávét vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin ha a lány kávét vagy forró csokit iszik, illik a fiúnak alkoholt inni? Vagy mit tanacsoltok?

Figyelt kérdés

2017. okt. 29. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

En személy szerint nem szeretem, ha egy fiu alkoholos cuccokat iszik. Főleg akkor, ha csak menozni próbál vele.


Igyál te is kávét vagy kólát, mittudomen, igazából fullra mindegy, nyugi :)

2017. okt. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem arról van szó, hogy illik, vagy nem illik, csak nem tanácsos.De ez sok mindentől függhet, mert nyilván nem mindegy, hogy sört iszol, vagy vodkát, és mikor, hol..Szerintem valami hasonló kaliberűt válassz, mint a lány.
2017. okt. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

randin alapból nem igazán innék alkoholt, lehet a lánynál se tennék vele jó benyomást

ha a lány se azt iszik akkor meg főleg nem kérnék olyat

2017. okt. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
A "Tini párkapcsolatok" kategóriában szerintem semmi keresnivalója alkoholos italoknak, randin meg föleg nem.
2017. okt. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Ha a lány iszik és nem kocsival vagyok, akkor iszok én is.

Bár én kávé helyett teát szoktam, a kávétól rámjön a foshatnék.

2017. okt. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem attól is függ, hogy konkrétan milyen alkoholt. Ha nekilátnál pl. pálinkázni vagy vodka, jäger, whiskey stb., az úgy szerintem elég hülyén venné ki magát, de mondjuk valami lightosabb pl. sör, cider vagy valami "téli karácsonyos ital" (bár ezek lehet, hogy inkább olyan "csajosabbak") belefér.
2017. okt. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tolts a kavejaba egy felest :DDD

Viccet felreteve,attol fugg milyen a csaj.ha nem szereti az alkoholt,akkor magatol ertetodo hogy nem kene.ha pedig meg nemtudod mit gondol rola,akkor elovigyazatossagbol valami hasonlot kernek a helyedben,aztan csak ugy random rakerdezni hogy egyebkent mit gondol az italozasrol.

Akik pedig annyira alkohol ellenesek itt,nem csak beb szni lehet am :) egy uveg borral kivalo kis randit lehet osszedobni a termeszetben.gellerthegy vagy margit sziget peldaul :D

2017. okt. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hápersze! Feltéve hogy a randi reggel 8 előtt történik.

Ejvazzeg! Illik/nem illik. Első randi? Szeretnél utána illendően hányni?

Gondolj bele: esetleg jól sikerül a randi, és csókkal búcsúznátok egymástól. Faxa benyomás lesz rólad alkohol bűzösen.

2017. nov. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Télen gőzölt rumot, nyáron jéghideg márkásabb sört szoktam inni. De az utóbbi 26 évben absztinens vagyok...
2017. nov. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!