Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miert kezdek el undorodni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haruman kérdése:

Miert kezdek el undorodni egy fiutol ha mar sinen van dolog?

Figyelt kérdés
Mar masodjara fordult velem elo, hogy tetszett egy fiu es komolyan is gondoltam vele, de mire megkedveltettem magam vele es neki is elkezdtem tetszeni fizikailag rosszul lettem. Hanyinger kerulget es undor fog el. Miert lehet ez? Nagyon zavar es szeretnek mar kezdeni vele valamit. 18l
2017. nov. 6. 20:56
 1/2 Modeler ***** válasza:
Te mit gondolsz a dologról? Magadtól nem kérdezted meg, hogy mi miatt érzel így? Melyik az az aspektusa az ismerkedésnek ami zavar? Lehet félsz valamitől?
2017. nov. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 CFB ***** válasza:

Lehet nem tudsz vonzódni a fiúkhoz.

És ezzel nem azt akarom mondani, hogy leszbi vagy, lehetsz biszex (vagy pán~), gray, asszexuális stb.

Vagy egyszerűen kiszerettél azokból a srácokból. Ha gondolkodsz és kipróbálsz dolgokat, rájöhetsz

2017. nov. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!