Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 4. Hónapra mit vegyek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4. Hónapra mit vegyek a barátomnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátommal most leszünk együtt 4. hónapja. Minden hónapban elmegyünk vacsizni kettesben, esetleg plusszba egy-egy csoki. Részemrōl volt egy drágább ajándék 2. hónap után ... aztán szünet a 3. hónapban de most semmi ötletem sincs:( Szereti az autókat, állatokat, szeret utazni, és motorozik... ha van öteletetek kérlek segítsetek!:)



2017. nov. 19. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi nem tartunk hónapfordulókat de 4. Hónapra talán egy autós kulcstartó? Más nem jut eszembe most.
2017. nov. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) megfontolom még további kommenteket is várok!;)
2017. nov. 19. 19:16
 3/9 anonim ***** válasza:
én a helyedben készítenék neki vacsit.. nem macerás (ha tudsz főzni) könnyen kivitelezhető, maradjatok kettesben és még romantikus is. én jobban értékelnék egy romantikus vacsit, mint valami ajándékot 21F
2017. nov. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is ezen gondolkoztam pont most:D köszi szerintem ez lesz a nyerō!:))
2017. nov. 19. 19:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Eloszor azt hittem, hogy a baratod 4 honapos terhes.
2017. nov. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Valami aranyos plüss is lehet, esetleg két mozijegy, de mint az előttem írók is nyilatkozták, a vacsi és a kulcstartó nyerő!

Esetleg majd fél évre egy közös képeteket homokfúvás technikával, vagy gravíroztatással pici üvegkockába (ami 3D-s) vagy üveglapra és egy cuki háttérrel puff a falára :)

Tudom még javasolni a wellness hétvégét későbbi ajándékként, és a kézzel készített dolgokaf (pl ha jól rajzolsz akkor titokban lefotózod a motorját és lerajzolod neki, vagy kötsz neki egy sálat, elkészíted a kedvenc ételét)

De bármit is adsz neki, mindig add önmagad, mert számára te szebb ajándék vagy mindennél :)

2017. nov. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Semmit... felesleges minden hónapban venni valamit.


1. pénzkidobás

2. nem lehet úgysem kapcsolat végéig csinálni, mert elfogy az ötlet

3. sablonná és teherré válik idővel

2017. nov. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Óvszert!
2017. nov. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
MIndenkinek köszönöm! Nagyot nevettem kettōn is! XD
2017. nov. 22. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!