Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Miért írtok vissza...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pocahontas12 kérdése:

Fiúk! Miért írtok vissza chaten napokkal később ha egy csaj bejon nektek?

Figyelt kérdés
Randiztam egy sráccal, tok jól ment minden csak puszi volt. Azóta chatelunk és van h több nap múlva ír csak vissza, de közben elég sokszor aktív... evvel a módszerrel akarjátok fenntartani az érdeklődést, vagy csak tartalék lennék?
2017. dec. 17. 23:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Na akkor elmondom mi van.

A pasik egyszerűek, mint egy faék. Nem trükközgetnek, nem játszmáznak. Az a csajok szokása.

Ha nem ír rád, akkor nem érdekled eléggé. Ennyi, ezen nincs mit túlbonyolítani.

A jelek azt mutatják, hogy csak szerinted ment jól minden a randin, szerinte kevésbé.

Hidd el, egyetlen olyan pasi sem létezik a világon, aki randizik egy csajjal, bejön neki a csaj, és utána nem keresi a csajt. Ilyen nincs. Sajnálom.

2017. dec. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

És akkor mi van??

Én sem írok vissza rögtön,gondolom te sem 1 percen belül válaszolsz!

Nincs ideje,el van foglalva,attól,hogy látta,meg facebookozott,nem jelent semmit,ha lesz ideje,kedve,akar tőled valamit,fog írni hidd el.

2017. dec. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled eléggé. Ez az oka. Hogyha engem érdekel egy ember, akkor nem várok napokat a válasszal úgy, ha közben amúgy meg online vagyok.
2017. dec. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is olyan voltam, hogy írtam mindig, elég gyakran :) aztán rájöttem, hogy "ajajj, ez nem jön be a nőknek.. taktikázzunk egy kicsit! Úgyis sokan tanácsolták..". Azóta én is úgy / olyan gyakran írok néha, mint néhány lány. Hidd el, így nagyobb a siker :D tehát én a többiekkel ellentétben azt mondom, lehet, hogy így akarja fenntartani az érdeklődést.


De persze egész pontosan egyikünk se tudja, ez egyedi! Szóval lehet ez az is, próbáld meg valahogy kipuhatolózni.

2017. dec. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem kaptad be neki elso randin ami gaz..
2017. dec. 18. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nok nem szoktak vissza irni.
2017. dec. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

hát közbe mondta h jól érezte magát, és milyen jó h találkoztunk. de lehet csak illendőségből mondta, de nem hiszem

időnként van h visszaír rögtön, szóval lehet elfoglalt és azért.

2017. dec. 21. 18:36
 8/13 anonim ***** válasza:
Nyilvan..
2017. dec. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

sajnos azóta sem nagyon változott a helyzet

ezt sztem offolom

2017. dec. 25. 00:02
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezt ereztem kerdezo. A gyemantot ugy kuatjatok de az ezust nemesebb.
2017. dec. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!