Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek dobjam be magam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krinyak kérdése:

Szerintetek dobjam be magam?

Figyelt kérdés
Van egy csaj lassan egy eve jobaratok vagyunk az elejen 2x bedobtam magam es akkor magbeszeltuk: baratok maradtunk... az egesz nyarat egyutt toltottuk minden nap kocsma hazibuli stb most meg mindig hivogat buliba meg lejarunk egymashoz most szombaton is megyunk bulizni naluk leszek szertintetek?

2017. dec. 29. 02:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Jóbarát, semmi több :/
2017. dec. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha érzed hogy lenne esélyed cselekedj! Te vagy a férfi neked kell elsőnek lépned.
2017. dec. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De hát elvileg komolyan megbeszéltétek , hogy egyikőtök sem akar többet. Szóval ezt a "bedobós" dolgot ezt nem is igazán tudom, hogy hogy gondoltad, hogy milyen formában, de mindegy is, ha ő nem akar többet. Amúgy vigyázz, nehogy teljesen elzárjon már magától, azért, mert nem tartod be a megállapodásotokat, és akkor már látni sem fogod tudni, nem fogod tudni, hogy mi van vele, és irtózatosan hiányozni fog, hogyha még nem is látod őt. Tehát még totál ellenkező irányba is elsülhet a dolog. Énszerintem, ha többet akarnál, akkor azt maximum egy négyszemközti komoly beszélgetéssel lehetne elérni, de ő már kimondta, megbeszélted vele, hogy nem nyitott rá. Szóval maximum , és az a legtöbb, hogy ugyanígy maradtok, de fennáll a veszélye annak is, hogy egy ilyen húzás, próbálkozás, akár csak sima beszélgetés után is, fullra ellök magától, és akkor te meg majd csak pislogsz, szóval szerintem nem éri meg kockáztatni. Ha szereted, akkor inkább legyen a közeledben barát-formában, mint sehogy. Hiszen ő fontos neked. Szeretnéd tudni, hogy mi van vele, stb. Meg hát ugye tiszteletben is kell tartani a másik döntését, hogy ő nem akar többet.
2017. dec. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!