Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy a Facebookon megismertetek valakit akiről kiderült, hogy élőben sokkal idősebb és hogy 15 éves lányokra bukik?

Figyelt kérdés
Írjatok sztorit, kíváncsi vagyok :D
2018. jan. 24. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Aki ilyen debileket ismer meg, az nem használja normálisan a közösségi oldalt.
2018. jan. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én mondok jobbat.

Rámírt egy random lány facebookon (wtf?), beszélgettünk, találkozzunk má.. Jó de am hány éves vagy? 16. Az picit fiatal. Poénból megnéztem a facebook névjegyet. Kiderült hogy 14 éves. Az ilyen miért ír rá egy 21 éves ismeretlenre párkapcsolati célból? :D

2018. jan. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kamus az is :D hát biztos az idősebbeknek bukik
2018. jan. 24. 11:53
 4/10 A kérdező kommentje:
Idosebbekre*
2018. jan. 24. 11:53
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Második. Bátyámra szoktak ugyanígy fiatal lányok ráírni. Ő is 21. Milyen világ ez?
2018. jan. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Társkeresőn történt velem hasonló.

Megismertek egy férfit, írt, szimpatikus volt az írása is, a képe alapján is. Leveleztünk egy ideig. Aztán megbeszéltük, hogy ekkor és ekkor, itt és itt találkozunk. Odamegyek. Állt ott valaki, csak teljesen más volt, mint aki a képen volt :D Idősebb is volt. Szerencsére már nem gyerek voltam én sem, hanem 20 éves. Ő 25-nek mondta magát. 35 volt igazából. Nyilván azért nem a saját képét tette fel, mert nem nézett ki túl jól. Kicsit beszélgettem vele. Az is kiderült, hogy nős. És nem értette, hogy akkor én most miért nem akarod találkozni vele :D

2018. jan. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vannak debil fa.szok na :D
2018. jan. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én imádom a 15 éveseket
2018. jan. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én tinderen bukkantam egy 14 évesre, aki huszon valahány évesnek tetette magát. Egy kis beszélgetés után bevallottam, hogy "kicsit" fiatalabb ... Azóta nem írtam neki és letíltottam...


20/F

2018. jan. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is fordítva volt. Amúgy meg mindenki azt mondja hogy hogy így pedofil pasik meg úgy, a csajok nagy része is összevissza hazudozik hogy hány éves és ugyanúgy nem saját vagy szerkesztett képeket tesznek ki. Egyszer egy csajra ráírtam, egy ismerősöm ismerőse volt hogy szimpi vagy meg minden, ismerkedjünk. Azt mondta oké, 16éves és akkor én is annyi voltam. Este rám ír az apja és közölte hogy megkeres és szétver hogy mit akarok az ő 12 éves lányától. Apám visszaírt neki, hogy vigyázzon miket ír, másodszor pedig nézzen rá a lánya profiljára, ahol hamis kép és születési dátum áll, és inkább őt szedje szét. Kussba is maradt a fickó azonnal.
2018. júl. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!