Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Kínos randi után mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kínos randi után mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik és osztálytársam.Együtt is járunk edzésre.

Egyszer magához hívott, hogy randit kérjen tőlem, el is fogadtam.

Sajnos edzés után (vízilabda) megjött a piros manó, az egész uszoda engem nézett, beleértve ő is.

Egyszerüen nem tudtam hova tenni.A randi egy kudarc lett, nem voltam képes a szemébe nézni ezek után. Másnap a haverjainak mesélgette, milyen unalmas voltam, mennyire gáz vagyok és visszagondolva gusztustalan. Ő a szépfiú, aki tetszik és már nem is beszélünk. Nagyon hiányzik.



2018. febr. 17. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha emiatt képes lenezni téged, akkor jobb is, hogy nem jött össze.
2018. febr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmas, hogy egy TERMÉSZETES dolog miatt ilyeneket mond rólad. Sz/rd le azt a gyökeret, nem tehetsz róla. Biztos kellemetlen volt, de nem ez a helyes reakció rá. Oda kellett volna mennie és mondani, hogy "Jól vagy?" "Miben segíthetek?" "Öltözz át és hazaviszlek, majd átrakjuk a randit máskorra"

Ilyen gyerekes embertől ne akarj semmit.

2018. febr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el. Egyszer velem is előfordult hasonló, szintén első randi előtt. Erre mit csinált? szó nélkül elment és hozott nekem betétet, meg egy tábla csokit. Pedig 16 éves volt. Azóta már a férjem:-)

Aki egy ilyen miatt így áll hozzád meg se érdemel. Jobb is hogy ez ilyen korán kiderült.

2018. febr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!😄
2018. febr. 17. 18:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy bunkó, hidd el, jobb is, hogy nem jött össze. A hármasé pedig iszonyatosan aranyos. :)
2018. febr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon bunkó. És kétszínű.

Gondolj bele te egy ilyen fiut akarsz magad mellett?

2018. febr. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!