Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 5 év korkülönbség?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év korkülönbség?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút egy háromnapos táborban. Folyton mosolygott, rengeteget beszélgettünk, flörtölt is velem. Egyértelműen tetszek neki. A baj csupán az, hogy én 15 vagyok, ő pedig 20, ez kicsit aggaszt. Ti mit gondoltok erről?

*semmi OLYAT nem akar, keresztény, tényleg csak a korkülönbség az, ami zavar...*



2018. febr. 27. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Megosztanád velünk, kérlek, hogy pontosan mi miatt zavar a korkülönbség? Könnyebben illetve pontosabb választ tudnánk adni a kérdésre.
2018. febr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 Talán az, hogy én még csak most kezdtem a gimit, ő pedig 2 éve leéretségizett. Ebbe mélyen belegondolva furcsán érzem magam. Meg vajon a szüleim hogyan reagálnak? 15 évesen a többi lány bulikba járna, vele egykorúakkal tölti az idejét... persze az elköteleződés nem zavar, csak a tudat, hogy ennyi év van közöttünk...
2018. febr. 27. 15:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Arról sem igazán írtál, hogy te mit gondolsz róla, csak azt hogy neki tetszel. Ha te buliznál, veled egykorúakkal lennél, és a szüleid támogatása is kétséges, akkor viszont a kérdés eldőlt. Értem, hogy nem tartasz az elköteleződéstől, de nem hiszem, hogy feltétlenül vágynál rá, még ha most épp így gondolod sem.
2018. febr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Szia!

Hasonló helyzetben vagyok. Az én kiszemeltem most töltötte a 21-et, én meg a 16-ot.. viszont ő azt sem tudja hogy létezem, pedig én már 2 éve rajongok érte.. na de a lényeg az, hogy én nem érezném rosszul magam, ha közös világunk lenne. Neki más már az érdeklődési köre? Az életstílusa összeegyeztethető a tiéddel?

Sokan azt mondják, hogy 20-21 évesen egy fiú már érett felnőtt egy 15-16 éves lánnyal szemben... És ebben az egyben valahol igazat kell adnom. De ha boldogok tudnátok lenni, akkor nem sok.

Remélem neked valóra válik az "álmod" :)

Sok sikert.


16/l

2018. febr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
😕 A baj ott kezdődik, nem tudom, tetszik-e. El tudom képzelni magunkat együtt (biztos nagyon vigyázna rám, azt tudom), de az emberek véleményétől kissé félek. Na meg fél órányira él tőlem, Messengeren beszélgettünk kicsit, meg is kérdezte, hogy találkozzunk, vagy maradjon az irogatás...
2018. febr. 27. 15:54
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

szerintem egy próbát megér aztan vagy lesz valami vagy nem

2018. febr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szinte ugyanebben a helyzetben vagyok. Én 15 éves vagyok, a fiú pedig 22. Keresztény, aranyos és rendes. Nem tudom mit akarok tőle, de én szerintem tetszek neki. Félek én is mindentől :D ha gondolod, írj priviben, beszélhetünk róla, nekem is jó jönne :)))
2018. márc. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el. Egy 20 éves fiú már aktív nemi életet él, vagy azt akar. Neked ez még nagyon korai, állandóan veszekedni fogtok ezen, vagy csak azért engedsz neki, hogy béke legyen. Nem valók vagytok egymáshoz. 5 év korkülönbség nem sok egy 35/30 éves párnál, de 20/15 az nagyon gáz.
2018. márc. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kim Bo Mao ***** válasza:
Emlékszem 16 évesen szerelmes voltam egy 20 éves srácba, rendesen rajongtam érte és nagyon sokáig "tartogattam" a vallomásomat, mert tudtam hogy már előrébb tart dolgokban (pl.: nemi élet). Ennek ellenére végletesen elképzeltem a lehetséges variációkat hogy mit csinálhatnánk együtt, és hogy mit meg ne tennék... Aztán egyik napon elhívtam beszélgetni és bevallottam neki amit érzek. Már nem emlékszem szóról-szóra, de nagyon rendes volt, mert elmondta, hogy nem tudnánk mit csinálni igazából együtt, mások vagyunk stb. Utólag hálás vagyok neki, mert tényleg nem tudtunk volna miről beszélni például (oké van az élet témája), ő egyetemista volt, tájékozottabb is volt. A magabiztossága és intelligenciája vonzott... Amikor 20 éves lettem eszembejutott ez (sőt sokszor eszembejut a mai napig) és tudtam, hogy egészen más lettem volna akkor. Szerintem nem tudtam volna felnőni ha akkor összejövünk. Szerintem a gimis korban csak akkor nem vészes ha ennyi korkülönbség van, ha a 20-on éves eleve olyan gyerekes, szűz... De igazából nincs rossz döntés a te szemszögedből szerintem, mert mint írtad kedves, így ha később nem jönne össze és szakítanátok akkor is lehet pozitívuma (tapasztalat).
2018. márc. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!