Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hány randi után lehet dönteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány randi után lehet dönteni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú. Párszor már találkoztunk, de még csak egyszer futottunk össze kettesben. Eddig első alkalommal tetszett, második alkalommal már jobban érdeklődtem iránta. A harmadik találkozásnál volt egy megingásom, és utána úgy éreztem, mintha minden érdeklődésem egy szempillantás alatt szertefoszlott volna. Aztán amikor elhívott találkozni, úgy döntöttem, adok ennek a dolognak egy újabb esélyt. Akkor már jobban sült el a dolog, bár az a fura, hogy míg élőben rengeteg dologról tudunk beszélgetni, a messengeres beszélgetésenk lelombozóan unslmasatk és laposak.

Ráadásul sajnos túl sokat agyalok, és egyik pillanatban úgy érzem, hogy ez egy működő kapcsolat lehetne, a másikban meg már teljesen befuccsoltnak érzem.

Ez mitől lehet?

Azt tudom, hogy az érzéseknek idő kell, hogy a helyükre kerüljenek, de mégis mennyi? Hány találka után tudom majd biztosra, hogy ez menni fog-e, vagy nem? Ennyi találkozás után ugye még nem kell döntenem?

Messengeren miért akadozik a beszélgetésünk?

Tudom, sok a kérdés, de sajnos a kelleténél jobban foglalkoztat a dolog, hiába is próbálnék nem gondolni rá. :D


2018. márc. 5. 17:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet dönteni az első, de nem muszáj a századik után sem.
2018. márc. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!