Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek a tinderről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a tinderről?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam, hogy regisztrálok, de előtte kíváncsi vagyok véleményekre, hogy megéri-e. :)

20/L



2018. márc. 5. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szexkapcsolat a célod, megéri, ha nem, akkor nem.
2018. márc. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ami előnye, hogy időhatékony (rövid idő alatt lehet sok embert behúzni) illetve nincs fölösleges társalgás, mert csak akivel matchelsz, azzal tud csak elindulni a dolog. (már ha visszaír)

Mondjuk én még a tindert nem próbáltam ki, tervezni terveztem, de egyenlőre most más dolgokra koncentrálok az életemben.

22/F

2018. márc. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha csak alkalmi kapcsolatot szeretnél, könnyű dolgod lesz, egyébként nem.


Ha nem mentek el randira az első 10-12 üzenetváltás után, tapasztalatom szerint már nem lesz semmi belőle. Nekem mondjuk szimpla ismerkedés miatt volt fent mert imádok beszélgetni, de így is lettek belőle jól sikerült randijaim. Bár nem is rendelkezek olyan óriási libidóval mint a férfiak nagy része, így könnyebb dolgom volt.

20/F

2018. márc. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nőként simán lehet ott komoly kapcsolatot is találni
2018. márc. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyik leszbikus barátnőm egy nap alatt szerzett magának egy nagyon aranyos lányt, akivel már egy hónapja együtt vannak, és tök boldogok.

Ennyi tapasztalatom van csak vele, ez alapján annyira nem lehet rossz:))


16l

2018. márc. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam, hogy a sok idiótán túl meg lehet találni azt a csoportot is, amelyik tényleg a komoly kapcsolatot keresi és pusztán azért van fent, mert esetleg gátlásosság miatt nem talált magának korábban párt. Egy jó leírással és alapos válogatással meg lehet találni a normálisakat és ők is megtalálnak téged :)
2018. márc. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!