Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Láthatatlan kiállítás randinak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láthatatlan kiállítás randinak?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta ismerem a lányt, de ez lenne a második randink (az első forrócsokizás volt). Szerintetek mennyire jó ötlet a láthatatlan kiállítás?
2018. márc. 16. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene a lány helyében.
2018. márc. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, és ha végre valaki megint randira hív, akkor pont ezt a tevékenységet szeretném javasolni majd.
2018. márc. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Ku*va érdekes lehet a semmi bámulása.... Kérdem én legalább jegyet veszel rá? (akkor gratulálok neked, vihetnéd az utca végébe is és beadhatnád hogy ott van az a kiállítás..... és az még INGYEN is lenne..)

18F

2018. márc. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mint ott dolgozó mondom, hogy nagyon rossz ötlet. A kiállításon a vezetőre kell figyelni és nem egymásra. Volt már "szerencsénk" a kollégákkal néhány első-második randihoz, nem sültek el túl jól.
2018. márc. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 October15 ***** válasza:

Kérdező: Elég nehéz elképzelni, hogy ez egy jó randispot lenne. Nem voltam -segítség nélkül is tök jól el vaklálok. :D- de említés szintjén már találkoztam vele: különböző fogyatékosságok kapcsán van egy un. "érzékenyítés" névre hallgató történet -általában előadás formájában- ahol az lenne a cél, hogy értelmezhetővé tegyék az adott fogyatékossággal való életet az azzal nem rendelkezőknek. A láthatatlan kiállítás ugyan ez csak nagyobb léptékben, témája pedig a vakság. De gondolom neten lehet róla találni bővebb leírást.


26F

2018. márc. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mivel elég megosztott a vélemény, ezért lehet inkább mást keresek. Csodák Palotája esetleg?
2018. márc. 17. 12:41
 7/8 anonim ***** válasza:
A csodak palotaja jo jo de nem tudom az ilyen elmegyek a szuleimmel kategoria. De ha erdekli a lanyt es nem volt persze lehet
2018. márc. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd a Body kiállításra ha nincs bajotok az anatómiával.
2018. márc. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!