Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdhetnék el beszélni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdhetnék el beszélni vele?

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliban (1 évvel fiatalabb nálam) aki úgy tűnik bejön nekem, és szeretném megismerni. Soha nem beszéltünk még, és én változtatnék ezen. Facebookon tegnap bejelöltem és visszajelölt (tudom ez semmi de gondoltam baj nem lehet belőle). Nem tudom mit tehetnék következőnek. Ilyen bajom még nem nagyon volt, eddig a srácok jöttek hozzám szóval fogalmam sincs hogy lehet kezdeményezni, vagy hogy érjem el hogy kezdeményezzen nálam. Tudnátok valami hasznos tippel szolgálni nekem? Fiúk lányok válaszát egyaránt nagyon szívesen várom :)!
2018. márc. 25. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Sehogy.

Nem a te dolgod ;)

2018. márc. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk ugy hogy elolvasod azt a millio valaszt amit ugyan ezekre a kerdesekre adtak. Amugy meg irj ra.
2018. márc. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
19F/ Naggyon egyszeru megoldást mondok neked;)!! A fiuk tudod nem mindig rendelkeznek eleg önbizalommal es bátorsággal, folleg ha egy idősebb lanyroo van szo. Ilyenkor a lánynak kell önbizalmat es bátorságot adnia a fiunak. No de hogyan ez itt a kerdes..! Elso lépésben csak nap mint nap amikor találkozol vele vagy elmentek az iskolából akkor köszönj neki, de fontos hogy ra nézzél es meg jobb ha a szemébe nézel e kozben. Ez egy jelzést ad majd a fiúnak hogy te erdeklodsz felolle ,vagy legalabb is szimpatizalsz vele. Aztan valahogy bekell kerulnod a baráti társaságba es BESZELGETNI kell vele. Nagyon fontos hogy ez ne csak facebookon történjen meg hanem értelem szerűen a real világban is. A beszélgetés kozben próbálj a szemébe nezni es figyelj ra hogy mit mond es probaljatok egy közös témát találni, ami akármi lehet. Ezek utan mar feltehetően mar menni fog a dolog, es ha látod hogy mar o kezdeményez az mar egy nagyon jo dolog neked 😀. Ahoz viszont hogy ezen tullenduljetek (a beszélgetésen) az a legnehezebb hiszen itt vall majd valamelyikőtök, vagy tortenik valami (pl lekap teged) ahoz hogy o eltudja mondani neked hogy mit érez irántad neked is segiteni kell neki ( hacsak nem te mondod majd el neki az erzeseidet😉) nagyon egyértelmű, vagy ha meg nem is eggyeetelmu de olyan utalásokat kellene tenned ami biztosítja ot abban hogy teccik neked ez a fiu. Jah nem art ha neha megerinted ot majd, legalabb a hátat vagy a vállát megsimogatod. Majd irj ha sikerult a kapcsolatotok:), vagy ha nem:(
2018. márc. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!