Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Esélyes, vagy csak ábránd?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélyes, vagy csak ábránd?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy van egy lány, akivel kb egy hete ismerkedtem meg egy szerencsés véletlennek hála. Barátom és barátnője nálam laktak egy hétig költözés miatt, barátnője hívta át eredetileg csak beszélgetni egymással. Végül mértékletes iszogatás kezdődött és persze zenehallgatás, beszélgetés közösen.. Átmentünk mind a négyen a másik szobába hogy ne kellejen bömböltetni a zenét. Innentől kezdve két kis részre bomlott a társaság akaratlanul. Én a lánnyal a szoba egyik felében, Ők a másikban. Persze ugyan úgy beszélgettünk egymással az elején, stb. Ezek után elkezdtük megismerni a lánnyal egymást, beszélgettünk nagyjából 8 órát, úgy vettem észre hogy érdekelhetem, nagyonsokat mosolygott, szívesen beszélt megáról, az is érdekelte amit én mesélek. Volt persze szemezés, nonverbális jelek és persze testi kontaktus is. Iszonyatosan jól elbeszélgettünk, legalább is így vettem észre, amikor közbeszólt haver barátnője "kioffolta" majd folytatta velem a beszélgetést. Megbeszéltük, hogy legközelebb is átjön, illetve közös programot el elterveztünk kettesben. Telefonszámot illetve netes elérhetőséget is cseréltünk, majd végül haza kellett mennie, elkísértem, elköszönésképp 2 puszi amiből egy ölelés lett, hozzátette hogy köszöni az estét, jól érezte velem magát. Pár napja ráírtam, hogy akkor eljönne-e megint egy hasonló estére, azóta sem kaptam rá választ, csak látta. Feleslegesnek találtam ráírni mivel nem válaszolt szerintem csak még több kellemetlenség lett volna belőle..



Persze időközben fokozatosan fogyott a pia is így előkerültek a személyesebb majd szexuálisabb hangvételű beszélgetések is. Kiderült hogy van barátja, de már nem igazán szereti, egy ideje csak a lakhatás miatt van vele, máskülönben mehetne vissza a gyermekotthonba. A srác elég rosszul bánik is vele stb, gondolom ez most nem lényeg az esetemben. Persze ez eléggé váratlanul ért, persze visszább is vettem a közeledésből, mivel szerintem eléggé aljas olyan lánynak csapni a szelet akinek van valakije. Viszont ekkor ő kezdett valamennyire közeledni kérdezgetett az én kapcsolataimról is milyen lányok jönnek be stb.. A tali után úgy voltam vele hogy hagyom is. Viszont azóta folyamatosan rajta kattog az eszem, egyszerűen annyira megfogott a személyisége.


A lényeg, hogy holnap újra átjön, viszont nem tudom mitévő legyek. Az érzéseim mindenképp közlöm vele mivel magamban nem bírom tartani, persze csak diszkréten, csak annyira hogy egyértelmű legyen számomra hogy haver vagy jelöltként tekint-e rám, nehogy megbélyegezzem az este hangulatát ezzel. A Fő kérdés, hogy szerintetek mit gondolhat a lány velem kapcsolatban, illetve holnap mit is kéne tennem.



2018. ápr. 5. 02:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes ütni a vasat, amíg meleg :)

Ha szarul bánik vele, akkor nyugodtan rá lehet mozdulni. Ilyen emberekkel szemben, nem kell udvariaskodni. Remélem érted :)

Ha van lakásod, szerintem a lakhatása sem jelent gondot a csajnak :)

Lehet a barátja miatt nem írt. Szóval az a gechi eléggé keresztül tudja húzni a számításaidat. Szival csak tökösen ! :D

2018. ápr. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!