Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan Hivjam El?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan Hivjam El?

Figyelt kérdés

Sziasztok van egy lány aki nagyon tetszik nekem. 14 éves vagyok ő pedig 15.

Régen sokat beszélgettünk de mostmár nem annira és szeretném elhivni moziba, régen is próbálkoztam elhivni de sose sikerült mindig azt mondta hogy nem ér rá stb. Az én eggyik barátom meg mindig mondja hogy elmegy vele találkozni stb. Ilyenkor mit csináljak? Haggyam lépjek át rajta és mennyek el?



2018. ápr. 8. 21:00
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és félek hogy annak a barátomnak elmondja és a hátam mögött kiröhögnek vagy valami.
2018. ápr. 8. 21:08
 2/3 anonim ***** válasza:

A baratodon lepj at ,miutan jol megtapostad...

Az ilyen maximum haver,de nem barat.

2018. ápr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

*Hagyjam

Szerintem ha régebben is csak lerázott, hagyd őt. "Ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel". Sajnálom :/

A barátod meg barátilag találkozgat a lánnyal vagy tetszik is neki? Mert azért nem mindegy.

2018. ápr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!