Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek tetszene egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek tetszene egy ilyen randi?

Figyelt kérdés

Elhívtam szombat estére egy lányt moziba, kocsival megyünk, kb egy óra az út

Régóta ismerjük egymást, alakulóban van nagyon a kapcsolatunk de még nem smároltunk

Ő más mint az előző 2 kapcsolatom, nem úgy indult hogy részegen smároltunk, aztán mentünk randira

Arra gondoltam hogy film közben, majd megsimogatom a combját, esetleg megfogom a kezét

Aztán film után éjjel sétálgatnánk, és van egy épület, aminek tetején megcsókolnám

Én már nagyon beleéltem magam az egészbe, és félek mi van ha ő még nem áll készen egy csókra se, kb másfél hónapja beszélgetünk, buliban már jobban megismertük egymást testileg is, táncoltunk, twerkelt nekem vagy valami ilyesmit csinált

De akkor is félek...

Mit tanácsolnátok, illetve elemezhetnétek a szitut...ha valami nem világos kérdezzetek, mindketten 18 évesek vagyunk

Esetleg tippek még a randira?


2018. ápr. 18. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Zsák a foltját...találtál egy pitsát :) Az ilyet nem kell randira hívni.
2018. ápr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Moziban megsimogatni egy lány combját, egyenes felkérés dugásra :D

Te tudod mit szeretnél ebből kihozni, ha tartós komoly kapcsolatot, akkor ne feltétlenül a testi kontakra koncentrálj már..

Inkább azon legyél, hogy méginkább felkeltsd az érdeklődését, hogy azt érezze randi után, még órákig képes lett volna veled beszélgetni és alig várja a következőt. Bár ha már buliban twerkelt neked és volt testi kontakt, lehet nem az a fajta lány aki a nagy szerelmet látja benned

Neked kell annyira ismerned. Mindenesetre a mozizás szerintem szörnyű a randizgatás elején, csak ültök egymás mellett, mint két darab fa és a filmre koncentráltok nem egymásra.

Bocsi ha elszomorít a válaszom, őszinte akartam lenni

Azért sok sikert!

19/L

2018. ápr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Az ilyen kérdéseknél érzem azt, hogy gond van. 14 éves vagyok, nem volt még barátom, de az ilyen szituknál már én is legvágom, hogy itt valami nem oké.

Először is: biztos hallottad már azt, hogy első randihelyszín nem a mozi! Ott csak bámuljátok a vásznat azt cső.

Másodszor: ha a mozi közepén elkezded simogatni a combját, akkor abból egy dolog jöhet ki: mindketten felizgultok. És akkor vagy nekiálltok a sötétben a moziban (ebbe már csak belegondolni is botrányos), vagy kimentek a moziteremből, és valahol elintétitek. Ezt akarod? Mert ha igen, akkor jó úton haladsz.

Harmadazor pedig: azt írtad, hogy ez nem olyan, mint az előző két kapcsolatod, mert nem részegen csókolóztatok, miegyéb. De mivel egy buliban ismerkedtél meg az adott lánnyal, feltételezem nem voltatok mindketten tiszta józanok. Lehet, hogy nem csókolóztatok, de attól még ittas állapotban találkoztatok.

És félig-meddig egyetértek #1-gyel, mert ha a lány józanon twerkelt neked, akkor tényleg nem kell randira hívnod a lányt... Ha pedig részegen twerkelt neked, akkor megint visszatértem a 3-mas pontra, hasonlít ez a megismerkedés az előzőekre.

De a tetős ötlet egyébként tök romantikus (szerintem), de hogyha a moziban elkezded simogatni a lány combját, akkor nem fogtok eljutni a tervedben a tetős részig.

Ez most kicsit durvának tűnhet (pláne az életkoromat figyelembe véve), de remélem segíthettem valamicskét!

2018. ápr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És akkor mit javasolnátok a mozi helyett? Minden nap beszélgetünk személyesen is és messengeren is, nem ez lenne az első találkozás
2018. ápr. 18. 20:31
 5/9 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

Ha szeretitek az állatokat akkor mondjuk állatkert, meghívni hambizni, ilyesmi. Olyan program ahol minél többet tudtok egymással beszélgetni. A végére belecsempészheted a romantikus részt ahol megcsókolod, hogy ne úgy érezze elment a haverjával egyet hambizni.

2018. ápr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

eléggé az isten háta mögött vagyunk, állatkert kb 2 óra...és nem moziból fog állni az egész, igazándiból az a legkevesebb

lesz előtte hambizás, sétálgatunk, beülünk valahova, és majd este mozi, utána meg ami az elején kimaradt

2018. ápr. 18. 20:50
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha mégis a mozi mellett döntötök, akkor a kézfogás nagyon aranyos lehet, de a combsimogatást én sem ajánlom.

Már jó az idő, elmehettek egyszerűen csak sétálgatni is, valami szép parkba, vesztek fagyit, leültök egy padra beszélgetni, ilyenek.

A tetős helyszínt szerintem is ejtsétek útba, odafelé megpróbálhatod megfogni a kezét, és ha arra jól reagál, akkor a csók se sülhet el olyan rosszul!


Hajrá, drukkolok!!;))


17l

2018. ápr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem szétfogdosni akarom a mozi közepén...hanem csak megérinteni finom
2018. ápr. 18. 21:00
 9/9 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ez a randi nagyon jó lehet, sok sikert hozzá:) 16L
2018. ápr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!