Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el a baránőmnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a baránőmnek hogy idegesít hogy mindig késik a randiról?

Figyelt kérdés
Nem akarok veszekedést, csak meg akarom említeni neki hogy nem tetszik a viselkedése.Nagyon szeretem de ez amit csinál ez nem az én idegeimhez való. Megbeszéltük hogy ma este fél 7 kor megyünk ki a városba. Azt mondta oké lehet. Én persze fél 7 re felkészültem.Fél 7 elmúlt felhívtam. Azt mondta jobb lenne egy kicsit később mert megmosta a haját. Azt mondta hív majd. 2 órája ülök itt a gép előtt mint egy szerencsétlen kiöltözve, felkészülve és várom hogy hívjon. És ez nem első eset. Miért ilyen bunkó velem? Miért szivat ennyire ha állitólag szeret? Hogy beszéljem meg ezt vele finoman? Soha nem veszekedtünk és nem is szeretnék veszekedni vele
2018. ápr. 26. 20:23
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Ez fájt.
2018. ápr. 26. 20:56
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Itt van a baj! Alig várod, hogy lássad. Ezt kihasználja, biztos a dolgában, hogy ha kell vársz rá reggelig.
2018. ápr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Hát igen. Őrülten szeretem lehet hogy ez a baj. És télleg akkor ezt visszaadni neki. Hogy legközelebb én is lemondjam
2018. ápr. 26. 21:02
 14/22 A kérdező kommentje:
Lenne a megoldás
2018. ápr. 26. 21:03
 15/22 anonim válasza:
100%

Figyelj.Ez a nő is azt a játékot játssza, amit a nők 95%-a.Tesztel téged, te pedig kezdesz becsicskulni, aminek az lesz a vége hogy le fog pattintani téged, ha így folytatod tovább és keres magának egy alfát.

Állj ki magadért, tudom hogy szereted, de ha így folytatod tovább, el fogod veszíteni.

Írj priviben és segítek.

2018. ápr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit sem vagy fontos neki ezt elhiheted, különben nem csinálna ilyet.

Neki ez csak egy "meehh" kapcsolat.

2018. ápr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Ez lehet hogy így van. Próbálok kiállni magamért, de a szerelem valahogy erősebb nálam. Nem hív. Most is majd az lesz hogy jön majd nekem 11 kor és írja hogy bocsi hogy nem szóltam, ez meg ez történt... (kifogás) Többször eljátszotta ezt velem. Pedig télleg nem értem miért ilyen szemét velem. Mikor minden tökéletes amikor együtt vagyunk. Befolyásolhatja az hogy 16 éves? Ennyire éretlen, gyerekes lenne? Most mihez kezdjek ha jön nekem a bocsánat kéréssel? Haragszom rá nagyon most.
2018. ápr. 26. 21:19
 18/22 anonim ***** válasza:

Figyelj, ez a kapcsolat már halott, vagy talán mindig is az volt.

Te nem a barátja vagy, hanem a csicskája és ezen már nem fogsz tudni változtatni.

Fiatal vagy még, de majd megtanulod, hogy sosem rajongunk így nőért, mert ezt kicsit sem értékelik és ez lesz a vége.

Minden egyes alkalommal.

Majd ha telibeszarod a kiscsajt magasról, majd akkor ő fog hivogatni.

2018. ápr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Én a nemtörődömséget csak megjátszani tudom. Max ha szakítunk és találok mást akkor már nem fog érdekelni
2018. ápr. 26. 21:30
 20/22 anonim ***** válasza:
Fehívott végül?
2018. ápr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!