Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzek magamnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek magamnak pasit? 18/l

Figyelt kérdés
Sokak szerint okos, dögös lány vagyok, a fiúk valamiért mégis elkerülnek, tehát nekem kell cselekednem ha fiút akarok. Van aki külsőre tetszik, egy suliba járunk, de nem tudom hogy közeledjek felé. Ne is fontos hogy ő legyen a barátom, csak végre legyen már valami mert magányosnak érzem magam. Még sosem volt barátom :(

2018. ápr. 29. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Menj oda és beszélgess ._.

21. század, ha egy lány megy oda egy sráchoz nem lesz belőle semmi :D

18F

2018. ápr. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
miről beszélgessek? XD
2018. ápr. 29. 16:21
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
a dugásról vagy a szopásról
2018. ápr. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Csak legyél türelmes :) ha tényleg jól nézel ki és okos is vagy akkor lesz majd valaki aki értékelni fogja :) 22/f
2018. ápr. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Milyen dolgok érdekelnek? Mit szoktál csinálni szabadidődben? Hogy tervezed a tovább tanulást?
2018. ápr. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy a nem olyan kellemes kisugárzásod -talán a magány miatti aggódásból fakadhat ez; és talán emiatt elriasztja a férfiakat a kisugárzásod, lehet, hogy olyan lehangoló, nem kellemes a kisugárzásod, és ezért úgy észre se vesznek, fel se tűnsz nekik, mint csaj. Fogadd el magad, és szárnyalj.
2018. ápr. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt az első válasz elég hasznos lehet neked, meg mindenkinek, aki egyedül érzi magát, most bukkantam erre a kérdésre, nagyon jól le van írva; (tovább még nem olvastam a válaszokat):

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2018. ápr. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Lány vagy basszus, neked nem kell csinálni semmit, majd jön az magától!
2018. ápr. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
de egyszerűen nem jön..
2018. ápr. 29. 18:37
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 19 éves fiú vagyok, de még sosem volt barátnőm... (mentségemre szóljon tőlem sokkal rosszabbaknak is van) De neked 18 évesen nem kell aggódnod, úgyis nemsokára kikerülsz középiskolából, ha továbbmész egyetemre, ott új embereket ismersz meg, ott biztos rádhajt valaki.
2018. ápr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!