Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nem vennétek tolakodás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nem vennétek tolakodásnak?

Figyelt kérdés

Adott egy hölgyemény, akinek néhány hónapja ért véget az előző (hosszútávú)kapcsolata. A napokban ismerkedtünk meg és abban maradtunk, hogy jobban megismernénk a másikat.

Tolakodás lenne már most randira hívni? Nagyon tetszik nekem és az első perctől megvolt köztünk a kémia.

Ti nem vennétek tolakodásnak?


2018. máj. 5. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ne randinak mond ha másnem, hanem hogy csak nem e lenne kedve találkozni, utána meg megbeszélni hogy mit szeretne csinálni, pl mozi, séta, vagy egyéb
2018. máj. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Én ugyan nem vagyok lány, de voltam már hasonló cipőben, mint amit most leírtál. Szerintem ebben a szituációban a legjobb az, ha nem hívod konkrétan randizni, csak valamilyen kötetlen programra hívod (tehát ne úgy tálald a dolgot, hogy pl lenne-e kedve veled randizni, stb, hanem inkább csak kérdezd meg, hogy lenne-e kedve megenni veled egy fagyit, vagy inni valamit, stb). Nyilván ez függ attól, hogy hány évesek vagytok, milyen közel laktok egymáshoz, meg persze, hogy milyen személyiségű a hölgy, mi tetszik neki. Ha máshogyan nem megoldható, írj neki, kérdezd meg hogyan telt a napja, ilyesmik. Éreztesd vele, hogy szeretnéd megismerni jobban, hogy törődő vagy, figyelsz rá. Úgy vettem észre, ez általában a lányok / nők többségének sokkal többet jelent, mint bármi más. Ha pedig egy kicsit lazábban veszi a dolgokat és már valamennyire helyre rázódott a lelki állapota, akkor simán hívd el randizni.

Sok sikert! :) Remélem, hasznosnak találod majd, amit írtam!

2018. máj. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!