Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiuk mit gondoltok azokrol a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk mit gondoltok azokrol a lanyokrol akiknek sok fiu baratjuk van?

Figyelt kérdés
2018. máj. 12. 23:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromtól kezdve mindig fiútársaságban mozogtam, már óvodában is inkább. És nem azért mert hiú vagyok/lennék. A szakmám is végül inkább férfiaknak való mint nőknek. De teljes mértékben megtartottam a nőiességemet.

A párom is ebből a szakmából ismertem meg. És 5 éve vagyunk együtt.

2018. máj. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anusbari ***** válasza:
0%
Agyonütném
2018. máj. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Nekem világ életemben fiú barátaim voltam, és vannak is. Amíg nem voltam elég érett és hagytam, hogy közben úgymond "udvaroljanak" is, addig nem volt elfogadható egyik kapcsolatomban sem, és mindegyik katasztrófa volt.

Kellő felnőttséggel és önbizalommal rendelkező nőnek, aki már nem kislány, nincs szüksége mások talonban tartására, ami úm. "barátság", de mai szóval élve hamarabb "friendzone".


Szóval akiről kicsit is lesüt, hogy többet akarna ÉS nem enged el potenciális jelöltként úgy sem, hogy kapcsolatban élek, azokat elküldöm és nem reagálok, ha keresnek.


Akik barátok, azok barátok és egész máshogy állnak hozzám.


22/N

2018. máj. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Minimum gyanúsak! Használják a férfiakat és mint ilyeneket, őket is csak kihasználni érdemes.
2018. máj. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Ugyanazt tudom mondani, mint a többség: a fiú barátok általában talonban tartott pasik. Láttam ilyet 18 évesnél, 20 évesnél, 25 évesnél is.

A legszebb az volt, amikor kölcsönösen gyanúsak voltunk egymásnak egy "fiú baráttal", aztán jött egy nevető harmadik, akinél kibújt a szög a zsákból.

2018. máj. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Meton ***** válasza:
Szerintem egy jó nőnek sok barátja van. A kérdés, hogy csak egyel szexel, vagy mindegyikel? Én ismertem olyan nőt, aki minden barátjával lefeküdt, viszont innen már nincs visszaút, aki megkívánja, annak nem mondhat nemet.
2018. máj. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Az ilyen nök komponzálnak valamit.


Valószinüleg a párkapcsolatában nem ugy van valami ahogy kellene vagy nem azzal van együtt akivel szeretne


És azzal hogy sok hülyegyereket tart maga körül azt a látszatot próbálja fenntartani hogy ö igenis milyen kapós a férfiak körében

2018. máj. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!