Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lanyok! Volt mar olyan hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Volt mar olyan hogy azért mondtatok nemet egy fiú randimeghivasara mert ugy éreztétek hogy kevesek vagytok hozzá?

Figyelt kérdés
Es ugy gondolkodtatok hogy hosszabb tavon ebből ugyis csalódással jönnének ki, ezert mar inkabb a legelején nemet mondtatok?

2018. máj. 19. 14:08
 1/7 anonim válasza:
Nem.
2018. máj. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Rosszul gondolkozol nem szabad ilyenekre gondolni sőt ne is gondolkodj csak csináld amit jónak érzel mert csak egyszer élsz és ha minden jó dologelől kihátrálsz akkor nem leszel boldog soha
2018. máj. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mármint konkrétan nem volt ilyen eset, de ha elhívna egy nagyon menő fiú randira,aki ismer,nem venném komolyan, mert tudom, hogy ő sem, szóval valószínüleg neki nemet mondanék, vagy nem is tudom. De ha valaki nem ismer, és úgy hív el, akkor nyílván elmegyek.:)
2018. máj. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2018. máj. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert akkor féltem attól hogy ha megtudja hogy milyen állásom van akkor kinevet és otthagy valahol. Akkoriban sajnos csak takarítónőnek tudtam elmenni dolgozni, mert ilyen állás volt szabadon ami még viszonylag jól is fizetett, mivel veszélyes helyen kellett lenni. Nem volt rossz a munka, mert szerettem csinálni, csak szégyelltem hogy akkor 20 évesen levelező egyetem mellett ezt kell csináljam. Sajnos pocsék anyagi helyzetben voltunk és ez a pénz nagyon jól jött, ezért is döntöttem így. Amikor a srác akkor elhívott randira tudtam hogy ő neki elég jó állása van és féltem attól hogy lenézne engem emiatt vagy csak sajnálatból adna nekem esélyt. Nem tudta mit dolgozok, de úgy is kiderült volna, és ettől féltem.
2018. máj. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 NikDree ***** válasza:
100%
Volt ilyen, mikor sebezhetőnek éreztem magam. El szerettem volna kerülni a csalódás minden áron. Mai fejjel már úgy gondolom, hogy nem éri meg félni előre
2018. máj. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Ilyen még nem történt velem!
2018. máj. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!