Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti miről szerettek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti miről szerettek beszélgetni?

Figyelt kérdés

2018. máj. 23. 14:00
 1/5 anonim válasza:

A sportokat nem szeretem annyira, nem követem őket, ezért azokról nem tudok nagyon, de bármi másról szeretek beszélgetni. Suli, munka, tervek, hobbi, más emberek, napi történések, család, állatok, öltözködés, edzés, filmek, sorozatok stb. És nyilván azt szeretem, ha mind a ketten beszélünk és nem csak abból áll az egész, hogy én beszélek a fiú meg "aha"-zik.


17/L

2018. máj. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem bírom az ilyen "kis" beszélgetéseket suliról, mindennapokról, másokról...

Filozofálni szeretek, olyan kérdésekről beszélgetni amik

2018. máj. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, mostanában egy csomószor magától elküldi a választ...

Szóval olyan témákról, amik vezetnek is valahová. A világegyetemről, az emberiség jövőjéről, a világ mozgatórugójáról meg ilyesmi


17

2018. máj. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bomló társadalomról, erkölcsi haldoklásrol. Emberi mentalitás pusztulásáról. Média és internet utóbbi évtizedes agymosásáról és a világot irányító háttérhatalomról.

Az összes randim bukta emiatt de az ész a helyén van és ez a lényeg

2018. máj. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Zenéről, érzésekről, pszichológiáról, könyvekről, sorozatokról, filmekről, jövőbeli tervekről, álmokról, szexről, emberek elemzéséről, fiúkról, szellemekről, mi van a halál után, szerelemről, az emberi test bomlási folyamata halál után, sorozatgyilkosokról, logikáról, rejtvényekről, mindennapi élet történéseiről, betegségekről, filózofálásokról, a komplexusaink kielemzéséről..


nem tudom, elég széles a választék :o

2018. máj. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!