Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 16 éves fiúk, nektek vonzó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves fiúk, nektek vonzó lehet egy 19 éves végzős csaj?

Figyelt kérdés
Ha lenne lehetőségetek rá, hogy egy idősebb tapasztaltabb lánnyal kavarjatok belemennétek?
2018. máj. 25. 20:41
1 2
 1/13 anonim válasza:
67%
Ha nem ork, akkor igen.
2018. máj. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem ork, sőt ;)
2018. máj. 25. 20:53
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

akkor bele is szerettem a csajba.. ugyanígy volt

én akkor 16, ő 19

2018. máj. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kinéztél magadnak valakit? :D Nice!
2018. máj. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Lililili16 ***** válasza:
8%

Szia

Lányként írok de van ezzel kapcsolatban tapasztalatom.Ha tényleg komolyan tervezel fiatalabb fiúval az nem biztos hogy nagyon sokáig fog tartani,mert ilyen korban őket ez nem érdekli max csak az alkalmi kapcsolat.Kérdésedre válaszolva egyértelműen vonzónak találják az idősebb lányokat viszont ha esetleg arra kerül a sor hogy megismerkedj a családjával a szülei nem biztos hogy örülni fognak annak,hogy egy idősebb lánnyal van a pici fiuk.

2018. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen, ki ne akarna egy érettebb csajt húzni? :)
2018. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

Mit értessz azalatt, hogy vonzó? Miért ne lenne az?

Ha normális lányról van szó, és megfelelő értékeket képvisel akkor a kor háttérbe szorul bizonyos esetekben.

Egyébként 16 vagyok, és egy 19 éves, végzős lánnyal kavarok ;).

2018. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Hát már hogy a f***ba ne! Idősebb, szebbek a cicik, jobb a s*gg (azért az a 3 év is sokat jelent fejlettség terén, főleg ilyen idős korban), már van tapasztalata az öltözködésben, sminkben, frizurában, az ágyban is többet td, no meg ott van az, hogy ha 16 évesen levadászol egy 19 évest, az igencsak értékes trófea.
2018. máj. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

7-es vagyok

Az ötössel egyetértve valóban lehet gond a szülőkkel, de a 3 év egyáltalán nem sok a jövőbe nézve, valamint lehet,hogy csak alkalmi kapcsolatokat keresnek ebben a korban, DE VANNAK KIVÉTELEK.

A nyolcas válaszadóval abban értek egyet, hogy tényleg feltűnő lesz a 16 éves, ha egy idősebb lánnyal látják, így ez a 16 évesnek is kedvezőbb lesz, mert tisztelni fogják, esetleg irigykedni fognak rá.

Viszint attól, hogy még idősebb nem egyből az idomait kell figyelembe venni, meg a szexet. Mert azt máshol is lehet találni... De semmi ellenvetés nincs ilyen kevés korkülönbséggel.

2018. máj. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

NEM, egyáltalán nem. Nekem személy szerint sokkal jobban tetszenek az érttebb értelmesebb lányok mint a mai 14-15 éves pics@k. Bocsánat, nem sértenék meg semmit, de van pár akiktől egyszerűen elmegy az életkedvem! -.-"

16/F

2018. máj. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!