Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Álmodom már ilyen pasiról, jó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kzukliztre kérdése:

Álmodom már ilyen pasiról, jó ötlet ez? Beszéljek barátnőmmel is?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki a barátnőmmel jár, és nekem is bejön. Én bevallom leszeretnék vele feküdni, mert nagyon jó pasi és barátnőm is mindig azzal dicsekszik hogy milyen jó az ágyban. Én sem vagyok szűz már, szeretnék vele lefeküdni, szeretném holnap áthívni.
2018. máj. 31. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Így nem éppen lenne szép dolog tőled, ha lefeküdnél a sráccal, mert azért csak a barátnőddel van együtt. Most képzeld el, ha a barátnőd helyében lennél, akkor hogy ez esne ez neked, ha ez kiderülne.
2018. máj. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, a kérdésed másik felét nem olvastam:D

Az előző válaszom akkor felejtős így. Szóval, ha előtte beszélsz a barátnőddel erről a témáról, az részedről valamilyen szinten korrekt lenne, csak az a kérdés, hogy hogyan fogadná ezt a felvetésedet.

2018. máj. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Büdös qrva!
2018. máj. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csalja meg a barátnődet a pasija veled, szép kis barát vagy. Van annyi más srác aki megqrna tuti, de neked az kell aki foglalt, grat.
2018. máj. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a beszélgetést megnézném a barátnőddel. :) Figyi, Kata add már kölcsön a pasidat, csak 1-2 éjszákra, ígérem épségben visszaadom. Én is kölcsönadtam a tollamat órán, emlékszel? Ne legyél irigy! Nem tudom eldönteni, hogy ez a kérdés troll, ribis vagy dedós, szerintem mindhárom. :)
2018. jún. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Te jó Ég...Ha egyszer a barárnőd pasija akkor mi okból akarod őt áthívni hogy basszon meg?Ha van egykis eszed akkor jobb ha ezeket a gondolatokat ki törlöd a fejedből..Add meg azt a tiszteletet hogy hagyd a barátnőd békén és a pasiját is..Ha ők boldogok akkor te Ne szedd szét őket.Ezzel csak bajt csinálnál magadnak is meg nekik is..Szóval el kell felejtened ezt a tervet....Inkább keress magadnak egy másik pasit.
2018. jún. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!