Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Összejöttem valakivel életemben először. Ő már nem szűz,viszont én csókolózni se csókolóztam soha, ezért nagyon komolyan veszi hogy "vissza kell fognia magát".

Viszont én ezt nem annyira akarom .. mármint szeretném már normálisan megcsókolni nem pedig egy sima szájrapuszit adni neki , de fogalmam sincs ezt hogy kéne közölnöm vele. Vagy majd csak fog ösztönösen történni a dolog? Lany vagyok .



2018. jún. 1. 23:14
 1/3 Tóth Renátó ***** válasza:
100%
Nagyon normális srácot találtál,ha így figyel rád és próbál óvni.Nyugodtan kérd meg,hogy legyen több ennél.
2018. jún. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak légy vele őszinte..
2018. jún. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Öleld meg és mondd meg neki hogy mit szeretnél.Csak légy őszinte ;)
2018. jún. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!