Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes találkozno...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes találkoznom vele? Vajon érdeklem őt eléggé? 18L

Figyelt kérdés
Van egy fiú (20 éves) akit a neten ismertem meg. Kb egy hete beszélünk..Aranyos meg minden, de nem tudom hogy megérné -e ha találkoznék vele. Nagyon konzervatív figura, én meg pont az ellentétje vagyok..nagyszájú és kb mindent elpoénkodok..persze én is tudok normálisan beszélgetni ,de félek hogy nem illenénk össze...A másik kérdésem pedig az lenne hogy ugye írunk, de Ő alig ír és ha ír is akkor egy két szavas válaszokat ír..lehet hogy annyira nem érdeklem? Viszont Ő hívott el talizni..nem tudom ,hogy ilyenkor mi van ..sosem volt még ilyenben részem ,bocsánat ha hülyeséget kérdeztem..Köszönöm előre a válaszokat!:)
2018. jún. 9. 18:22
 1/5 pana201 ***** válasza:
78%
Carpe diem csajszi! Elmész, találkoztok és vagy jó fel lesz és 10 év múlva azon kapod magad hogy a 3. gyerék tolod ki magadból vagy nem lesz jó fej de akkor se aggódj mert nézni fogom a fekepiacon, hogy mostanában raktak e föl 18 éves kiváló állapotban levő lany vesét és megveszem hogy jó kezekbe kerüljön.
2018. jún. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy miért nem ír, azt nem fogjuk tudni, lehet direkt tartja a távolságot, hogy misztikusnak tűnjön, vagy szimplán több emberrel beszél.


Egy találka nem jelent elköteleződést, meglátod az élő ismerkedésen milyen a kémia köztetek, mennyire vagytok egy hullámhosszon, aztán maximum nem találkozol vele többet, ha nem érezted jól magad/nem működik.

2018. jún. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 pana201 ***** válasza:

*jó fej lesz

*gyerekét

*magyar 5öst megérdemlem

Előző voltam

2018. jún. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagy nem érdekled és arra sem hajlandó hogy jó dumát toljon egy dugásèrt . Vagy ennyire fél.

Azért mert különböztök, még eléggé megkedvelhetitek egymást :)


Nyilvános helyen találkoztatok , ne azt nézd megéri vagy sem , ha szerinted jófej, vagy csak rá érsz. Találkozz vele, bármi kisülhet, ha még azt se tudod mit teszel a kemencébe :)

2018. jún. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem veszítesz semmit, ha találkozol vele és a találkozáshoz nem fűzöl eleve nagy reményeket.

Legrosszabb(?) esetben meggyőződsz arról, hogy nem ő a fehér lovas herceg.

Ha nem találkozol, elkisér az a gondolat: "Mi lett/lehetet volna, ha...?".

2018. jún. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!