Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ilyenkor mire gondoljak? 18L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mire gondoljak? 18L

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel egy hete ismerkedtem meg,nagyon aranyos ,viszont alig beszélünk, egy nap egyszer ír és akkor is jelentéktelen dolgokról beszélünk kb 1-2 percig ..szombaton este írt utoljára egy smilet amivel lereagálta az üzimet ..még most sem írt, pedig megbeszéltük hogy holnap találkozunk..most is elérhető mégsem ír..én úgy vagyok vele ha szeretne tőlem valamit, akkor írna...Ti hogyan látjátok ezt?
2018. jún. 11. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahogy te is látszólag nem erdekled hagyd a francba keress olyat akit érdekelsz
2018. jún. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Két lehetőség van szerintem. Az egyik, hogy eleve ilyen, nem túl beszédes a neten, ezért lehet hogy élőben viszont beszédesebb lesz. A másik, hogy tényleg nem érdekled úgy igazán, és csak azért beszél veled mert reméli hogy a holnapi találka alatt történni fog valami... Én nem tudom, melyik az igaz, sőt lehet hogy nem is ilyen egyszerű... A lényeg, hogy óvatosan, nehogy elhidd hogy ő hű de szeret aztán koppanj... (most függetlenül attól hogy történik-e bármi vagy sem)
2018. jún. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak nem beszédes interneten, te is szoktál beszélgetésben kérdéseket tenni fel stb vagy csak te is írsz neki és ha beszélgetésben nem ír akkor te is csöndben ülsz és várod hogy ír e?
2018. jún. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!