Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy szedjek fel egy buszsofőrt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szedjek fel egy buszsofőrt?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki buszsoforkent dolgozik kb minden nap vele megyek haza, par hónapja felfigyeltem arra hogy nekem mindig máshogy köszön mint másnak sokkal aranyosabb mindig mosolyog, az utcán is köszön meg integet. Teljesen odavagyok erte. A buszon is szoktunk szemezni egymással. Én 18/L o 28/F

2018. jún. 19. 19:06
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Utolsó: miért remeled ezt?

És mar egyszer leírtam hogy nem én kotelezem a sofőrt hogy utkozbe szemezzen velem.

2018. jún. 23. 11:12
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Amilyen kis beképzelt lányka vagy remélem helyre tesz valaki vagy csak kihasználnak
2018. jún. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Miből gondolod hogy beképzelt vagyok?
2018. jún. 24. 06:53
 14/18 anonim ***** válasza:

A párom is buszsofőr volt, amikor összejöttünk. Kölcsönös volt az ismerkedési szándék. Mindig előre ültem, sokat beszélgettünk a végállomáson és kialakult magától a dolog.

Menj el vele egyszer a végállomásig és beszélgess vele. lehet, hogy nem lesz semmi, de jobb időben tisztázni a dolgokat.

2018. júl. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Rendben utolsó válaszoló, köszönöm szépen a választ.
2018. júl. 6. 18:55
 16/18 anonim válasza:

Mi a párommal szintén így ismerkedtünk meg. Igaz ő nem buszt, hanem villamost vezet! :)

Kiszemeztem én is magamnak, nekem annyi előnyöm volt hogy a kollégáját ismertem és megtudtam a nevét. De hogyha a nevét nem is tudod meg, menj egyszer körbe vele. Van nekik kiállás/kajaidő ha kifogod, és beszélj vele!

Sok sikert :)

2018. aug. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

kedves utolsó remelem még sokáig együtt lesztek:) szerencsere a nevet en is tudom meg azt is hol lakik hiszen egy kozsegben elunk

en eleg batortalan vagyok igy nem igazan tudom azt elkepzelni hogy odamegyek hozza magamtol,de tegnap elott vegre tudtam beszelni vele par szot, es ami meg jobb hogy o kezdemenyezte a beszelgetest

2018. aug. 25. 10:00
 18/18 anonim ***** válasza:
Mesélj! Hol tart a dolog?
jan. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!