Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem ír vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel azelőtt csak szemezgettünk. Általában mindig ő kereste a szemkontaktust. Aztán rá 1-2 hetére bejelölt, beszélgettünk, aztán megbeszéltünk egy találkozót és találkoztunk.

A találkozó végén vagy háromszor is megkérdezte, hogy fogunk-e még találkozni, mert, hogy nagyon szeretné meg ilyesmi.

Meg is beszéltünk még akkor egy találkát, és nem jött el, állítólag nem beszéltük meg.

Leírtam ezt neki, azóta volt fent vagy háromszor és nem képes visszaírni.

Miért nem képes válaszolni?



2018. jún. 30. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok, de ezt még én sem értem :c

Lehet hogy meggondolta magát, nem lehet tudni, a legbiztosabb ha megint ráírsz, vagy üzensz neki valaki által, ha nem válaszol, szerintem hagyd, keress egy normálisabb lányt :)

2018. jún. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen emberek. Nem te vagy a legfontosabb neki vagy nem akar válaszolni mert más is van a képben. Játszik veled akkor vagy nem veszi olyan komolyan. Ezt csak ő tudja.
2018. jún. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.

Megpróbálok ráírni megint.

Elhívjam valahova?

2018. jún. 30. 23:37
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
hagyjad a rakba
2018. jún. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sztem le akart koptatni.

Szerelmes ember nem ignoral. Sajnalom, el kell felejtened.

2018. júl. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát vágd le akkor jobb lesz.
2018. júl. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Análisan és orálisan nyomd az ágyadba akkor nem csak szemezgetés lesz a vége. Mint hím xd
2018. júl. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mit nem lehet ezen érteni?. Kelleti magát. Tipikus... Van, hogy én is ezt csinálom, mert így látszik hogy mennyire fontos ez az egész a másik félnek.

Nem tudsz mit tenni, látszik hogy téged érdekel. Írj rá még 1x , de ha azután sem ír akkor hagyd!

2018. júl. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Megpróbálom egyszer, ha nem megy akkor hagyom!

2018. júl. 1. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!