Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van még esélyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esélyem vagy elrontottam örökre?

Figyelt kérdés

Kb 1,5-2 évvel ezeőtt találkoztam egy lánnyal, és kb egy évvel ezelőtt elhívtam randira. Nemet mondott, én ezt elfogadtam és továbbáltam. Igazából 85%-ban sejtem miért mondott nemet, és ezeket a tulajdonságokat azóta vagy megváltoztattam(nem miatta, már azelőtt is rámfért volna) vagy jelenleg is dolgozom rajtuk. Igazából túl sokat nem beszéltük azóta, csak párszor, és egész barátságos velem, nincs köztünk (legalábbis szerintem) meg az a kínos, zavarbaejtő érzés ami lenni szokott. A ti véleményetek szerint lenne értelme még esetleg egy buliban vagy valahol bepróbálkoznom vagy inkább ne próbáljak közeledni?

f/17


2018. júl. 1. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér hajrá.:)
2018. júl. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miben valtoztal meg, gondolom erettebb fejjel gondolkodsz vagy lehet kulsoleg valtoztal meg. Szerintem egy eselyt meger, de szerintem is inkabb buliban. Ha megint elkezdesz nyomulni ra, nem hiszem hogy jol fog kijonni(tapasztalat)
2018. júl. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
sose nyomultam igazán, a változás alatt külsőre is és mentalitásra is gondoltam köszi a válaszokat!
2018. júl. 1. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!