Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Észrevettem, hogy mással is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettem, hogy mással is randizik?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akinek elvileg rég óta tetszem, és volt egy randink. Jól sikerült, utána chaten is beszélgettünk, hitegetett, olyanokat írt, hogy fontos vagyok neki, velem akar lenni. Viszont rajtakaptam, hogy egy masik lannyal randizik. Szembejottek... De úgy csinált, mint aki nem vesz észre. Ilyenkor mi van? Mit csinaljak? Beszéljem meg vele? Részemről nem baj, ha mással is randizik, de elég rosszul esik, foleg azok utan, amiket mondott.

17.l



2018. júl. 3. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd ott a srácot és ne foglalkozz vele. Az ilyen emberek nem tudnak/ akarnak csak egy párt maga mellé, sokkal inkább trófeaként gyűjti maga mellé.

Én teljesen kiakadtam volna, ha a párom mással randizgatott volna, míg nekem csapta a szelet. Ha téged akar, akkor csak te kelljél neki, ne érd be a "B" terv szerepével.

Viszont... Lehet, hogy nem randin kaptad rajta, hanem egy jó lány ismerősével találkoztak. Ebben az esetben leülnék vele, hogy nyugodt környezetben el tudja magyarázni, mit is láttál. Ha nem bízol meg a szavában, akkor mutattasd be magad a lánnyal, hogy tudja, te szeretnél a srác mellett lenni és nem adod át a pozíciód.

2018. júl. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ❤️
2018. júl. 3. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!