Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy többet érzek?

Figyelt kérdés

Tudom, van 100 ilyen kérdés, de a válaszok 99%-a trollkodás és a kérdés is értelmetlenül van feltéve 0 információval.


A lány kicsit visszahúzódó és elvont, ezért nem egyértelműek a jelei felém, de többen is azt mondták, és én is azt szűrtem le belőlük, hogy talán bejövök neki.


Szeretnék pontot tenni a dolog végére, és bevallani neki, hogy már egy ideje többet érzek iránta.

Mi ennek a legjobb módja? Próbáljam lazán venni akár egy kis poént beletéve, vagy ebben a helyzetben teljesen komolynak kell lenni?


Óvatosan körülírva közelítsem meg a témát, pl. tegyük fel így: "az utóbbi időben úgy érzem, hogy hiába nem sokat beszéltünk és nem sokat találkoztunk, de sokat gondoltam rád és úgy érzem hogy......"

Vagy ne kerteljek, hanem simán csak: "figyelj, úgy érzem, hogy többet érzek irántad"


Ha el mondtam neki, hogy mit gondolok magunkról, akkor várjam meg míg ő is elmondja esetleg magától, vagy kérdezzek rá rögtön, hogy ő mit gondol a helyzetről?


Egyszer már egy lánynál besültem így, hogy elmondtam neki, és jött 2 perc csend és mosolygás, és ennyi. Utólag kiderült, ő csókra várt, én meg akkor még tapasztalatlan gyerek voltam, és vártam az ő reakcióját a mondanivalómra :D


Tapasztalatokat, tippeket szeretnék kapni! :)


19/f vagyok ő 16/l



2018. júl. 23. 16:06
 1/4 anonim válasza:
Tőlem tapasztalatot azt biztos nem fogsz kapni inkább valami tanácsféleséget. Mivel én is nőnemű vagyok... szerintem egyenesen mondd meg Neki. Biztos vagyok benne hogy nem fog a képedbe röhögni, és ha Ő nem is viszonozza a Te érzéseidet, azt normálisan, kedvesen fogja a tudtodra adni.
2018. júl. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondd el neki. De ne szerintem ne tamadd le azzal hogy te tobbet erzel. Marmint igy szep lassan fejzd ki erzelmeidet.

16l

2018. júl. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is. Egy sráccal kerülgetjük egymást. Elég bizonytalan lány vagyok ilyen téren, kezdetben hiába küldte a jeleket, valahogy meg sem fordult a fejemben, hogy érdekelném. Aztán jópár hónap után újra beszélgettünk és akkor "Bumm!". Azóta jó lenne, ha lépne valamerre, már elég türelmetlen vagyok. Ha magamból indulok ki, szerintem hívd el valahova. Nem kell konkrétan randinak hívni. Természetesen éreztesd vele,hogy lányként tekintesz rá, nem pedig egy havernak tartod vaginával. A végén elmondhatod, hogy jól érezted magad vele és szeretnél több időt vele tölteni, mert kedveled. De a több perc hosszú monológot inkább hanyagold. A csókról pedig, hát... Ha tényleg visszahúzódó akkor éppen elég feldolgozandó információt kap, nem kell zárolni az áramköreit ráadásként. Az ráér következő alkalommal ;) Szabad megkérdezni milyen jeleket vettél észre? Ha gondolod írj privátban, szívesen segítek még. 19/l
2018. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Te, látom ezt a kérdést tényleg komolyan veszed.Mert ilyen konkrétan kevesen írnak.

Én sem vagyok olyan tapasztalt ebben .de azt tudom, ha egy ilyen fisszahúzódobb lány ,,jeleket" küld feléd az nagy dolog, le merem fogadni hogy tetszel neki.

Szerintem nem kell ,,vallomáskor,, olyan legyél mint a filmekben {Túl sok romantika ,túl sok sex} kicsit legyél laza ,de nem nagyon.

És ha ö halgat az nem feltétlenül rosszat jelent. Ebben az esetben minden képp mindj valamit, mert az nem marad neki túl szép emlék ,mikor ketten szó nélkül kuksoltatok.

Szerintem csak kérdezd meg tőla hogy mit gondol rólad,, mert őt te nagyon bírod. :D

2018. okt. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!