Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, lányok! Titeket zavarna ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Titeket zavarna ez?

Figyelt kérdés
Ha akivel ismerkedtek, kiderülne róla, hogy nemrég járt Kínában és evett kutyahúst? És ő ezt azzal magyarázná, hogy más kultúra, itt esznek tehenet, máshol meg szent állat, ugyanaz a kategória.
2018. júl. 24. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Engem nem érdekelne, attól, hogy kipróbálta még nem fogja megsütni a kiskedvencemet :D
2018. júl. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem zavarna, ő azt eszik amit akar, amíg nem akarja rám erőszakolni.
2018. júl. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Nehezen tudnám feldolgozni,de ha egyszer elmondaná és soha többet nem emlegetné fel,akkor túllépnék rajta. Ha gyakoribb téma lenne,és esetleg ízlene neki,itthon is szeretne enni akkor nem biztos,hogy működne köztünk a kapcsolat. De én egy szélsőséges eset vagyok,és normális keretek közt én is túl tudnék lépni rajta.
2018. júl. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem az sem zavarna, ha azt mondaná hogy az az új kedvenc étele


Hát egészségére

2018. júl. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!