Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék ezen változtatni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ezen változtatni? Féltékenység.

Figyelt kérdés
A barátaimban is néha meginog a bizalmam,hogy mit gondol rólam,tuti le akar rázni stb.,de fiúknál ez folyamatos(mármint ha nem haver).Állandóan azon agyalok,hogy valamit tuti elrontottam,mással van,vigasznak kellek neki,untatom stb.Nagyon rossz,hogy ennyire paranoiás vagyok és így senkivel nem kezdeményezek kapcsolatot.Ha kezdeményezek is inkább azt mondom,hogy legyünk barátok,mert nem tudnék bízni benne.Mivel tudnék ezen változtatni?Csaltak már meg és volt egy olyan barátom is aki állandóan a gatyámba nyúlt és erőltette.Hogyan tudnék bízni bármelyik fiúban? 16/L

2018. aug. 24. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

A bizalom az egy nagyon nehéz dolog. Én a baratomban az elején megbiztam bár nem is gondolkodtam. Aztán ha valami ketelyem volt rákérdeztem. Majd egyre jobban megbiztam benne. Míg nem olyat csinált ami nekem nem tetszett. Ott megingott a bizalmam. De még utána is megbiztam benne és nem bánom. Remélem ez így is marad. Az hogy hogyan kell megbízni valakiben, azt talán az idő oldja meg. Ha az sem. Hat neked kell valahogy gyakorolnod. Viszont az fontos hogy a felekben tényleg meg lehessen bízni ha ez nem így van az elront mindent. Ha ketelyed van ahogy írtad akkor kérdezz rá, látni fogod a reakciobol hogy igaz e vagy sem. És ha igaz barátok akkor úgy is kitartanak melletted.

Remélem valamennyire tudtam segíteni.

2018. aug. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Én ugyanígy vagyok ezzel, csak fiú vagyok. Szerintem ez attól alakul ki, ha valaki számodra fontos és megbánt. Ott lelkileg megsérülsz és tovább hordozod és már tudat alatt is marad benned félelem meg bizalmatlanság. Nem hiszem, hogy ezen lehet változtatni. Az ember nem felejti el a sérelmeket.
2018. aug. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 loulou8 válasza:

Próbálj meg ismerkedni, megismerni az embereket. Ha valakit már ismersz valamennyire és tudod hogy őszinte és megbízható, akkor ne félj bízni benne. Ez kell még mielőtt bármi komoly kapcsolat lehetne. Ezért is jó nem elsietni, mert tudod milyen ember a másik még mielőtt jobban elköteleződnél. És ha valaki nem ad rá okot, akkor ne kételkedj benne.

Én is ilyen vagyok mint te mindent kielemzek és rágódok a dolgokon de ez nagyon ártalmas. Rá kell szoknod hogy szétválasztod a logikus, józan eszű gondolatokat a legtöbbször alaptalan félelmeidtől. Az önbizalmadat is kell építened ehhez, hogy tudd, nem vagy rosszabb, mint mások, szerethető vagy.

2018. nov. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!