Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem ír vissza amikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza amikor azt mondta, hogy eljön velem randira?

Figyelt kérdés
Elhívtam egy lányt randira, azt mondta hogy eljön és a többit holnap megbeszéljük mert nagyon fáradt, ráírtam másnap megnézte de még válaszra se méltat..Pedig elérhető állandóan... ????????????

2018. nov. 15. 21:57
1 2 3
 1/24 DollarDog ***** válasza:
Ő se tudja mit akar😕
2018. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elbizonytalanodott, de nem meri elmondani.
2018. nov. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
De ő talált valami indokot hogy rámírjon elősször.. és 3 napot beszélgettünk, elsőre belement.. nem értem mit rontottam el.
2018. nov. 15. 22:18
 4/24 anonim ***** válasza:
76%
Hát figyelj, nem akarlak elkeseríteni, de lehet, hogy nem csak veled beszél, hanem több srácnak is ír egyszerre, de ne legyen igazam.
2018. nov. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
De eddig egyből válaszolt. Lehet hogy dolga van és csak én reagálom túl.. Nem nyomultam direkt figyeltem erre.. Már olyanokra is gondoltam, hogy valamelyik barátnője telibeszélte a fejét.. minden megfordult már a fejemben...
2018. nov. 15. 22:29
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem kel mindenkit komolyan venni. Tudom ez nehéz ezek után, de ha megnézi és nem reagál rá azt nem jó ha elnézed neki. Más különben tudatod vele, hogy ezt eltűröd és számtalanszor meg fogja csinálni ezt veled. Akkor pedig te fogod magad egyedül szarul érezni.
2018. nov. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
49%
Az senkinek nem jut eszébe, hogy esetleg nem ér rá válaszolni? Nekem is van olyan, hogy csak elolvasni van időm, vagy még arra se, csak véletlenül rákattintok egy üzenetre, de ha visszajelölök valamit olvasatlannak, attól még a másik ember ugyanúgy azt látja, hogy megnéztem.
2018. nov. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Nekem is ez jutott eszembe. Nem ér rá válaszolni. A telefonja meg le van némítva. Vagy nincs mellette. Vagy szimplán rosszul van, megviseli a front.


De valóban érdemes megmondtani, hogy ez téged zavar és szeretnéd tisztázni, mi a kommunikációs vonal, amin tudtok beszélni. Vagy tisztázzátok, hogy milyen gyakran használja a messengert. Nem változtatnia kell, de nem ezt vártad és ebből lett a kellemetlenség.

2018. nov. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 October15 ***** válasza:
13%
Tehát nem ér rá 2 percre amíg legépel 2 mondatot... őőőőőőő.. :D Persze ez velem is gyakran megesik 300+ leütés /perc-nél.. :D Ja várj, nem. Feltéve, hogy egy fontos kérdésről van szó: Ne fárasszuk már egymást ez a világ leggyengébb szövege. Nem feltétlenül van az ilyenek mögött rossz szándék csak hát éppen marhára nem fontos az illető a másiknak, e van..
2018. nov. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
De valamit csak jelent hogyha belement hogy eljön velem...
2018. nov. 16. 08:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!