Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Akik neten ismerkedtek meg,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik neten ismerkedtek meg, hányadik találkozón csókoltátok meg egymást?

Figyelt kérdés
3 éve megismerkedtem egy sráccal, de csak most találkoztam vele, mert eléggé félénk vagyok.. Eddig 2x láttam élőben. Többször is megszeretett volna csókolni, de mindig megijedtem.. Vagy elhúztam a fejem, vagy kifogásokat kerestem. Főleg lányoktól kérdezném, hogy ti mennyi idő alatt tudtátok teljesen elengedni magatokat? Sokszor zavarba jövök, nem merek hosszasan a szemébe nézni. 18/L
2019. jan. 26. 06:12
 1/9 anonim válasza:
35%

Én már a találkozás előtt dobom a csókokat :*


De egyébként a harmadik találkozás után illik engedni.

2019. jan. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk a 3. Randin, 2 hét után történt meg. Akkor úgy 3 hete ismertül egymást
2019. jan. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
2. Talin szex!! Minek varjak
2019. jan. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Egy hónapig ismerkedtünk, utána élőben találkoztunk és a 3. Randin csókolóztunk, 3 és fél éve vagyunk..szalad az idő. L
2019. jan. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Első találkozón már több volt mint egy csók :) nagyon sokat beszéltünk előtte neten, olyan volt az első tali mintha évek óta ismernénk egymást. Hosszú, boldog kapcsolat lett belőle, de a távolság sajnos közénk állt.
2019. jan. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
4. randin de adj neki pozitív jeleket, hogy ne adja fel, beszéld meg vele, hogy mi zajlik le benned.
2019. jan. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
elsőn
2019. jan. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét beszélgetés után volt az első randi. A második randi 5 napra rá, ott volt az első csók.
2019. jan. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Második találkozón
2019. jan. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!