Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Igaz, hogy az első csak vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy az első csak vagy belobbantja a lángot, vagy örökre elűzi? Help pls, félek

Figyelt kérdés
Sajnos az én előre elképzelt hihetetlen, filmbe illő jelenetemmel ellentétben borzasztóan sült el az első csókom. A srác hirtelen leköpött és ennyi, ráadásul nagyon rossz volt és egyáltalán nem tetszett. Aztán nem sokkal szakítottunk. Ez volt lassan egy éve. Most összejöttem egy fiúval és imádom. De hogyan magyarázzam el neki, hogy nem szeretnék csókolózni egész egyszerűen az exem miatt? Ez elég hülyén venné ki magát. Küldött már csókos GIF-et, és most attól félek, ha találkozunk, szeretne majd megcsókolni. És én ezt nagyon nem szeretném. Nem tudom, hogy hozzám fel a témát, vagy hogy közöljem vele. Valaki valami tipp? Előre is köszönöm!

#csók #szerelem #félelem #csóktól való félelem
2019. aug. 6. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne félj és engedd meg. Az előző egy idióta, nem mindenki ilyen. A múltbéli sérelmeid el kell engedned, mert csak rosszat tesz veled.
2019. aug. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Előző válszolót pártolom én is.

A csók egy kapcsolat alap pillérje.

2019. aug. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 16kh09 válasza:
100%
Szerintem is próbáld meg vele! Adj neki egy esélyt hátha bejön. Mindenki máshogy csókol
2019. aug. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első csókom nekem is nagyon rossz volt. A fiú bena volt, nagyon nem volt jó. Viszont utanna egy másik fiuval már szinte álombeli volt. Nagyon jó volt. Ahány partnerrel csókolóztam eddig, mind más volt. Lehet a párod nagyon ügyes, és eleve, ha szereted, tuti tetszeni fog, még ha kicsit bénáztok is. Próbáld meg:)
2019. aug. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%

"A srác hirtelen leköpött és ennyi."

Neharagudj ezen nagyon jót nevettem. Persze, ha nem a szó szoros értelmébe érted, ezt azért részletezhetnéd.


Egyébként ne aggódj, mindenkivel más a csók. Csókolóztam pár fiúval mégis tudott olyan jönni akivel rossz volt.

2019. aug. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!