Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Merjek szerelmet vallani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek szerelmet vallani mégegyszer?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta szerelmes vagyok egy fiúba, sokat beszélegtünk nagyon jóba vagyunk megbízunk egymàsban. Még régebben telefonban elmondtam neki az erzéseim de annyira rossz volt elmondani hogy inkább rányomtam a telefont és végig se hallgattam amit mondani akart tudom ez nagy hiba volt de ezt láttam jónak. Rá néhány hétre amikor talalkoztunk felhozta ezt a témát és egyből elutasítottam mert nagyon el akartam felejteni őt de nemtudom. Vannak jelek hogy viszonoz valamit, de néha ugy erzem, hogy egyáltalán nem. :((
2019. aug. 18. 20:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Igen mert még ha nem is te aznap megtették mindent.
2019. aug. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
És nyugodtan tudsz aludni.nem lesz benned mi lett volna ha érzés
2019. aug. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy gáz az érzéseidről beszélni?
2019. aug. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha téged érdekel akkor hívd el őt valahová.Sétálni például.Akárhova nem ez a lényeg.Ha érdekled,vannak apró jelek,hogy viszonoz valamit akkor nem fog nemet mondani a talira. Egyébként ő nem utasított vissza,meg reagálni sem hagytad őt a vallomásra.Lehet örült ennek,ki tudja.Derítsd ki!Az,hogy egyből elutasítottad hiba volt,de orvosolható.Mond el neki is,hogy miért tetted,hogy te érezted kínosan magad ez volt az ok.Kimentek beszélgettek kicsit a dolgokról,hogy mik történtek mostanában,miért nem beszéltetek,s így szépen lassan kibontakozik a téma,és megtudjátok beszélni rendesen.Ez a legnormálisabb,legegyszerűbb mód.


Egyébiránt,én megértem,hogy ciki neked a szituáció(telefonban elmondod/szerelmet vallasz,kinyomod,visszautasítod de még se kellett volna dolog).Hidd el,te cikibbnek érzed a dolgot,mint az valójában.Így kívülről nem tűnik annyira vészesnek a dolog.Minden élő ember követett már/követ el/követni fog el szerelmi malőrt az életében.Ha nem is pont ilyet,másfajta hülyeséget.Ne foglalkozz ezzel,ne érezd magad kínosan.Ami megtörtént az megtörtént,koncentrálj a jelenre inkább.Tedd amit tenned kell!

Ha lenne még kérdésed írj nyugodtan.

2019. aug. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
15%
Nem sok értelmét látom. Ha egyszer elutasított, az elég egyértelműen azt jelenti, hogy nem tud veled kapcsolatot elképzelni. Ha erőlteted, akkor se.
2019. aug. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16%
Igen,alázd meg magad mégegyszer.
2019. aug. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4%
Hadd csinálja, 6. válaszadó. Majd megtanulja, hogy a szerelmet nem lehet kikönyörögni, kierőszakolni, vagy ellopni. A kérdés csak az, hány pofáraesés után jön rá erre.
2019. aug. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
9%

#7: Igen,de hátha szorult bele némi női tartás,és nem teszi meg.

Kérdező,pasiként mondom,ez a fiúk után rohangálás meg "szerelemvallás" inkább mellőző magatartást váltana ki belőlem,mintsem vonzalmat. De imádom,ha egy lánynak van méltósága,amennyiben nem tudod,mi az, olvasss utána és kövesd.

2019. aug. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Honnan tudod hogy elutasitott ha vegig se hallgattam??
2019. aug. 19. 12:07
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
#9: Sikerült megfogni a lényeget.
2019. aug. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!