Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy rosszfiú kezdeményezne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rosszfiú kezdeményezne egy jókislány felé, ha megtetszene neki?

Figyelt kérdés
Nyilván ennél a kép sokkal árnyaltabb. Az a lényeg, hogy egy rosszfiú, aki tudja magáról hogy kicsapongó életet él, iszik, dohányzik, bulikban drogozik stb. kezdeményezne-e egy olyan lány felé, aki szép és okos, de visszahúzódó csendes, nem bulizik, otthon olvas és nagyon jól tanul. Én abban látom a problémát, hogy nem gondolja azt, hogy a csaj elítéli az életmódját, vagy csak egyszerűen értetlenül áll hozzá?? Ha tudja magáról hogy züllött, kezdeményezne-e egy nagyon szolid és introvertált lány irányába, ha megtetszett neki???

2019. okt. 17. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de az ilyesmiknek max a mesékben lesz happy end a vége. Egy ilyen srácot max akkor fog érdekelni (és akkor is csak a szex erejéig) egy számára unalmas életet élő, “nyárspolgár” lány, ha tényleg nagyon jól nèz ki. De nem lesz hosszú távú a kapcsolat, ekkora különbségek mellett. Az is lehet, hogy a lány féltékeny lesz előbb-utóbb (és sokszor nem alaptalanul), de a pasi meg csak frigid fap.nának fogja tartani, hogy neki nem férnek bele holmi kalandok. Amíg az egyik bele akarja vetni magát szombat este az éjszakába, addig a másik csendben tanulni akar. Amíg az egyiknek lételeme a hangos nyüzsgés, hogy mindig legyen mellette valaki és beszéljen, addig a másik nyugalomra vágyik.
2019. okt. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Dwikee01 ***** válasza:
Sokszor a szerelem vak azt mondják szóval összejöhet
2019. okt. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

túl sok fanfictiont olvastál, mi? xdd


erre sajna gyakorlatban és elméletben sincs konkrétan esély, a csávó egy idő után össze-vissza fogja csalni a lányt bulikban, mert az nem akar továbbmenni a kapcsolatban a puszi-kézfogásnál. a lány meg emiatt lesz teljesen ki idegileg, mert úgyis tudja, hogy a srác már másra gondol. maximum azért jöhetnének össze, mert a srác fogadott a haverjaival hogy meg fogja húzni szegényt, de ez is valami agyoncsépelt sztoriba illik bele.


te láttál már olyat, hogy a suli félénk lányához odamegy egy menő srác, és elkezd vele beszélgetni vagy flörtölni? nem? hát na, pont ezek miatt. vagy ha igen, az azért van, amit az előbb leírtam.


tudom, hogy ezzel letöröm a kedved, de ez az igazság.

2019. okt. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Ez már klisé mindenféle történetben.
2019. okt. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Nem tudom azóta is aktuális-e, de azért leírom, hogy velem és a barátommal is hasonló a helyzet. Mondjuk nem ennyire nagyon durván, de azért eléggé egymás ellentétei vagyunk. 3 hónapja vagyunk együtt és köszönjük szépen nagyon jól megvagyunk. (Tudom, tudom 3 hónap nem sok, de egyelőre
2019. nov. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Nem tudom azóta is aktuális-e, de azért leírom, hogy velem és a barátommal is hasonló a helyzet. Mondjuk nem ennyire nagyon durván, de azért eléggé egymás ellentétei vagyunk. 3 hónapja vagyunk együtt és köszönjük szépen nagyon jól megvagyunk. (Tudom, tudom 3 hónap nem sok, de egyelőre minden happy)
2019. nov. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez nem rossz fiú hanem csak izmos.
2019. nov. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Novemberman777 válasza:
31%
A roszfiuk szeretik a jó kislányokat de ne add magad könyen minden ferfi szereti a nehezen elérhető lanyokat
2019. nov. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Későn írok, de ez kb. lehetetlen.

Ha a rosszfiú iszik,csajozik, bulizik nem fogja az életmódját egy lány miatt megváltoztatni.

Ilyen fiúk csak akkor közelednek az jókislányokhoz, ha meg akarja dugni őt. Se több, se kevesebb.

Ez van

2022. jan. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!