Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A biztos, de problémás, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biztos, de problémás, vagy a kérdéses, de boldog?

Figyelt kérdés

A jelenlegi párommal 2 éve vagyunk együtt, rengeteg sok sz*r dolgon túl vagyunk, kitartunk egymás mellett akármi is van, de tudni kell, hogy a szerelem csakis egyoldalú.(Én a kezdetektől fogva nem voltam szerelmes belé, csupán kötődöm.)

Volt egy néhány hónapos szakításunk, ami alatt én megismerkedtem egy sráccal, akivel eléggé egy hullámhosszon voltunk, végül mivel én úgy éreztem jobban nyitok felé, mint ő felém, így elfelejtettem a dolgot, újra összejöttem az exemmel.

Nemrég azonban újra jöttek a problémák köztünk.(lakás, bizonytalanság, szeretsz-nem szeretsz stb.)

Egy nagyon szerencsétlen helyzetben újra találkoztam azzal a sráccal, persze nem törtét semmi, nem akartam megcsalni a párom.

Azonban úgy érzem ez a srác csak húzza az agyam és én többet érzek iránta. Egy ilyen "kis kaland" (mert lehet, hogy részéről csak ennyi lennék) miatt nem akarom feladni a biztos pontot, a mostani kapcsolatom. (Ebben a kapcsolatban viszont nem igazán vagyok boldog, csak a biztonságérzet miatt vagyok vele.)

Bonyolult, mert a mostani párom nagyon labilis szellemileg, félek valami baja lenne, ha újra szétmennénk, utána pedig nem lenne pofám visszamenni hozzá.



2020. febr. 3. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Eleve, ha nem szereted a párod, akkor nem kérdés, hogy szakítani kellene. Nem csak a másik fiú miatt, hiszen leírtad, hogy nem szereted, akkor minek vagy vele? Kapcsolatfüggő vagy? Vagy esetleg más oka van?
2020. febr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Te is labilis vagy! Igaza van az #1-nek.

Ha nem vagy boldog, akkor szakíts! A másik srác meg meglehet, hogy a kapcsolatod miatt nem nyit úgy feléd. Főleg mert visszamentél a kapcsolatodba.

2020. febr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi értelme van úgy együtt maradni valakivel hogy nem szereted? Ne azért legyél együtt valakivel mert biztos pont kell. Se neked, se a barátodnak nem jó ez a helyzet. Az lenne a legjobb ha szakítanátok.
2020. febr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ neked mi a fontosabb. Ha úgyérzed van erőd és meg is akarod találni azt akivel lessz szerelem kölcsönösen akkor mindenképp az fog hajtani. Ha úgyérzed neked mindened megvan és ennyi elég a mostani kapcsolatodban akkor nem fogsz kilépni belőle.


Viszont jótanács ha csak úgyérzed az a srác kalandként vesz tégeg, talán nem biztos, hogy ő lenne a megfelelő tovább lépés.

2020. febr. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amíg azzal vagy, akit te valójában nem szeretsz, csak biztonságból maradsz mellette, te sem leszel boldog és a párod is érezni fogja, hogy valami nem stimmel, így ő sem lehet teljesen felhőtlenül boldog. Illetve szerintem nem is szép dolog, hogy a saját biztonságérzeted miatt elveszed más lehetőségét, hogy olyan embert találjon magának, aki tényleg őszintén szerelmes belé. Megértem, hogy megszeretted és kötődsz hozzá, de gondolj bele, hogy lehet, hogy más lány meg tudná adni neki azt a szerelmet, törődést, amit te lehet, hogy nem. Ha elég érett vagy, akkor egy idő után belátod majd és elengeded a párodat, mert egyikőtöknek sem jó ez a helyzet így. Bár ismerek egy olyan párt, akik kényelemből és megszokásból annak ellenére is együtt maradtak, hogy a pasi nem szerette tiszta szívéből a barátnőjét, a lány meg ezt megtanulta elfogadni. De ott volt egy komoly beszélgetés közöttük és egy ideig nem volt biztos az sem, hogy folyttaják. De tisztázták a helyzetet és így érthető, hogy együtt maradnak, mert ismerik a másik ember szándékait.

Ha a másik srác nem vesz komolyan, akkor lehet, hogy ideje továbblépned, mindkettőjüktől. Annyi hal van még a tengerben, biztos találsz egy olyan fiút, akivel nem kell kompromisszumot kötnöd, hanem tényleg szeretitek majd egymást tiszta szívből. Csak ha most egy ilyen se veled, se nélküled kapcsolatban maradsz, aztán évekkel később lesz majd csak vége, akkor rá fogsz jönni, hogy sokkal hamarabb el kellett volna engedned a párodat.

2020. febr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!