Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki? Nem szabadna. (? )

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Nem szabadna. (? )

Figyelt kérdés
Van egy fiú (osztálytársam) akibe nagyon szerelmes vagyok már fél éve, de van barátnője... mégis olyan félreérthetetlen jeleket küld felém, mintha tetszenék neki...vagy csak túlgondolom? Pl azt írja messen, hogy szeretlek, szíveket küld, mondja, hogy mosolyogjak többet, meg tök féltékeny, ha más fiúkkal beszélgetek...ez lehet csak barátság? Túlgondolom? Úgy tudom, nagyon jól megvan a barátnőjével

2020. febr. 15. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem csak barátságnak tűnik, de ez nem változtat azon a tényen, hogy van barátnője.
2020. febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
lehet iszlám vallású és több barátnőt akar
2020. febr. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok arról, hogy iszlám vallású lenne xD
2020. febr. 15. 21:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak barátság, de ha több lenne sem hozhatnád magad ilyen szituációba. ha az előző barátnőjét "megcsalta", téged is megcsalna.
2020. febr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Asszem, itt a srácnak kell lépnie. Arra gondolok, hogy már esetleg téged szeretne; de a barátnőjével addig nem akar szakítani, amíg te nem vagy neki biztos. És azzal a csajszival meg," ha nincs ló, jó a szamár is"-alapon van együtt, hogy szóval akivel most együtt van, ő van neki tartalékban, és fél, hogy egyedül maradna, ha szakítana vele. Ezért még szóval amíg nem vagy neki fix, akkor addig azt szeretné, ha ott lenne mellette a másik leány is.

Csak az a baj, hogy szerintem szóval tehát fél szakítani a mostani barátnőjével, pedig azt várja, hogy te viszonozd, de te pedig nem fogod neki viszonozni, amíg ott van neki a barátnője, mert ilyen erkölcsi elvből. De szóval szerintem beszéljétek ezt meg, ha tényleg már nem szerelmes a barátnőjébe, ne hülyítse őt, ne szórakozzon/ne játsszon vele; hanem engedje őt el, mert te is szeretnél nyitni őfelé, de te meg csak akkor fogsz nyitni őfelé, ha már nincs a képben a barátnője, mert akkor te minek kellenél oda 3.-nak, szóval igazából valahogy rá kéne venni a csávót, de finoman, hogy válasszon közületek. És akkor lehet esélye nálad. Hogyha úgy döntött, hogy melletted "teszi le a voksát." De valahogy ezt finoman kéne neki tálalni , pl vonuljatok el félre , az iskola egyik rejtettebb zugába (lehet ez a folyosó ellenkező vége, kis sarka , szöglete, mint ahol a ti tantermetek van; csak lehetőleg ne zavarjanak benneteket), és akkor szerintem talán kérdezd meg, hogy milyen a kapcsolata a barátnőjével, a párjával, de finoman kéne valahogy ezt is, pl ilyenkor szoktak ilyeneket elé berakni, de egyébként nem kell pont így, hogy "nem akarok indiszkrét lenni, de....stb". Na, de szóval, hogyha finoman, lassan, bátortalanul kérdezed; akkor az is lehet elég, nem kell feltétlen szal ilyen szavakat, félmondatokat, kifejezéseket használni. Szóval óvatosan kérdezd, tehát ne úgy , hogy letarold. Vagy, nemtom, mi lenne még jó, de talán pl erről beszélgethetnétek. Van-e más neki, akivel tudna elképzelni jövőt, stb. Nemtom , mennyire jók ezek a direkt-kérdések.

2020. febr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Betti980702 válasza:
100%

Lehet hogy te is tetszel neki ez nem kizart, en a helyedbe osszeszednem a batorsagom es beszelnek vele, hogy te ezeket a jeleket erzekelted tole es hogy jol erzekelted e. Ezek utan ha beismeri hogy igen o is erez irantad mar lehet tovabb gondolni az egeszet.

De en azt tanacsolnam hogy be csinalj vele semmit ameddig baratnoje van

2020. febr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

"azt írja messen, hogy szeretlek, szíveket küld, mondja, hogy mosolyogjak többet, meg tök féltékeny, ha más fiúkkal beszélgetek...ez lehet csak barátság?"

Te megengeded neki, hogy ilyeneket írjon, tehát bátorítod, és segítesz neki megcsalni veled a barátnőjét.

Kell ez neked? Jó ez neked? Persze, lehet ez most hízelgő, de egyszer majd te lehetsz az, akinek a háta mögött ilyeneket ír másnak.

Milyen alapon féltékeny? Semmi közötök egymáshoz. (Majd valaki egyszer, akivel lesz közötök egymáshoz, bízni fog benned és magában, és nem lesz féltékeny.)

Szóval nekem csak üres szédítésnek tűnik az egész.

Én megírnám neki, hogy ne írjon nekem ilyeneket, és ne küldjön szívecskéket, foglalkozzon a barátnőjével.

2020. febr. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!