Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok? Szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Szerintetek hozzam fel neki?

Figyelt kérdés
A “barátnőmről” van szó. (Azért írtam “ így mert még nem jöttünk össze de nagyon olyan). Megbeszéltük hogy ma 3-ra érte megyek és elmegyünk valahova. Odaértem becsengettem, és akkor így nyitott ajtót: Teikóban, melegítőnadrádban, smink nélkül, szemüvegben (kontakt lencsét hord), és olyan volt a szeme mintha sírt volna (be volt dagadva, piros volt, és picit “nedves”). Kedvetlen volt és mondta hogy inkább maradjunk itt. Kért 20 percet, de nem csinált semmi különöset magával, ugyan így maradt ami nagyon tetszett, és ezt mondtam is neki. Együtt főztünk vacsorát beszélgettünk aztán mennem kellett. Eléggé össze vagyok zavarodva. Ez tuti hogy nagyon nagy lépés volt, mert sosem láttam még így. Mit gondoltok? Miért lehetett ez?

2020. febr. 28. 18:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan valami rossz dolog érhette őt, ha így viselkedett. Viszont az biztosan jó jel, hogy megmutatta ezt az oldalát is neked, és szerintem te is jól cselekdtél. Biztosan növelted a köztetek lévő bizalmat és érzelmeket.
2020. febr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!