Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lanyok, ha belikeoljatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, ha belikeoljatok valaki regi kepet/kepeit facebookon, akkor tetszik az a srac vagy akarkinek csinaltok ilyet ha kicsit is tetszik a kepe?

Figyelt kérdés
Tobbszor is jartam mar igy de nem tudom rajuk irjak-e vagy ne, van aki csak a fel eves profilkepem likeolta be, volt aki tobb regebbi kepemet is (nem teszek ki surun)

2020. ápr. 18. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem te tuti ne írj rá, arra, aki belikeolja a képed, majd ő ír, ha szeretne valamit. Nem feltétlenül jelent az semmi többet, ha én mondjuk likeolom valaki képét, vagy lehet amúgy, hogy véletlen csinálta, de amúgy meg ennek szerintem ne tulajdoníts akkora jelentősséget
2020. ápr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, de

Like = tetszik

Ne gondoljatok már mindent túl könyörgöm.

2020. ápr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha csak egyet, akkor az semmi.

Nekem 1 olyan tapasztalatom volt, hogy kilikeolta azokat is amiket már likeolt, és újra be. Ezért kaptam egy csomó értesítést. És valóban azt akarta, hogy ráírjak. Kb 2 éve volt ez, aztán átcseszte a fejemet, és még csak el se merte mondani az igazat.Most megint megcsinálta a like rohamot, de nem írtam.

Aki ennyire beszari, hogy nem mer rád írni, azzal felesleges kezdeni.

2020. ápr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lanyok nem fognak irni valoszinu, nok meg vegkepp nem az a helyzet, csak azert kerdezem mert en biztos nem likeolnek be egy csaj regi kepet se, meg azt hinne nezegetem vagy valami, meg ha igaz is 😂
2020. ápr. 18. 21:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Én lány vagyoook!

És a válasz IGEN! Nalam is elofirdul neha hogy rátalálok valakire vagy megismerek valakit de ugy igazabol kontakt nem tudott letrejonni eźert az amolyan finom jelzes hogy "hahooo! Írhatnál mert én nem mereek!" Gáznak hangzik? Lehet az, de szerintem mindkét nemnek megvannak a hülyéi. Szerintem örülnének ha rájuk írnál (én örülnék ha ilyen valaha megtörténne😅)

2020. ápr. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja ha a lányok képeit nézegeted és véletlen be lájkolod akkor szopacs mert ha neki nem jössz be akkor tudja, hogy egy perverz vagy aki a képeit nézegeti xD


Fordított helyzetben ha egy lány lájkol akkor bármi lehet. De valamiért nézegeti a régebbi képeidet is nyilván mert érdekled. Ha nyom rá likeot akkor sztem biztos bejössz neki. De ez sose 100%.

2020. ápr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!